AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

Home  Zákaznícka sekcia  Obchodné podmienky  Akcie      Servis Synology

e-mail: info@azpc.sk,tel.:  0907 346 882 / pondelok - piatok od 8.00 do 12.00 hod./

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Desktop

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

TP-LINK "AV1000 Gigabit Powerline Starter KitSPEED: 1000 Mbps PowerlineSPEC: Broadcom CPU, HomePlug od 2 do 4 dní 35.39 € TP-LINK "AV1000 Gigabit Powerline Starter KitSPEED: 1000 Mbps PowerlineSPEC: Broadcom CPU, HomePlug AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit MP500 KIT 1000 Mbps High-Speed Transfer Rate — Fast and stable transmissions with advanced HomePlug AV2 Super-Fast Wired TP-LINK "JetStream™ 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ SlotsPORT: 24× Gigabit RJ45 od 2 do 4 dní 288.82 € TP-LINK "JetStream™ 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ SlotsPORT: 24× Gigabit RJ45 TP-LINK 26-Port 10/100Mbps PoE+ Switch, 24 10/100Mbps PoE+ Ports, 2 Gigabit RJ45 Ports, 2 Combo SFP od 2 do 4 dní 235.51 € TP-LINK 26-Port 10/100Mbps PoE+ Switch, 24 10/100Mbps PoE+ Ports, 2 Gigabit RJ45 Ports, 2 Combo SFP TP-LINK T1500-28PCT(TL-SL2428P) JetStream™ 24-Port 10/100Mbps PoE+ Smart Switch, 24 10/100Mbps RJ45 od 2 do 4 dní 205.17 € TP-LINK T1500-28PCT(TL-SL2428P) JetStream™ 24-Port 10/100Mbps PoE+ Smart Switch, 24 10/100Mbps RJ45 JetStream 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit Smart PoE+ Switch T1500-28PCT (TL-SL2428P) Features 24 PoE ports, with total PoE power budget of 192W and useful PoE power TP-LINK T1500G-10MPS JetStream™ 8-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 2 SFP Slots od 2 do 4 dní 159.63 € TP-LINK T1500G-10MPS JetStream™ 8-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 2 SFP Slots JetStream - inteligentní switch s PoE+, osmi gigabitovými porty a dvěma SFP sloty T1500G-10MPS Je vybaven osmi porty PoE+ podle protokolu 802.3af/at s celkovou TP-LINK T1600G-52PS(TL-SG2452P)v4 JetStream™ 48-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 48 Gigabit RJ45 Port od 2 do 4 dní 553.38 € TP-LINK T1600G-52PS(TL-SG2452P)v4 JetStream™ 48-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 48 Gigabit RJ45 Port 48portový gigabitový Smart PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty T1600G-52PS (TL-SG2452P) Ver.4 Podporuje port PoE+ (napájené po ethernetových kabelech) TP-LINK T2500-28TC(TL-SL5428E) JetStream™ 24-Port 10/100Mbps L2 Managed Switch, 24 10/100Mbps RJ45 P od 2 do 4 dní 201.55 € TP-LINK T2500-28TC(TL-SL5428E) JetStream™ 24-Port 10/100Mbps L2 Managed Switch, 24 10/100Mbps RJ45 P 24-portový 10/100Mbit/s + 4-portový gigabitový L2 řízený switch JetStream T2500-28TC (TL-SL5428E) AAA, ACL, 802.1X ověření, Zabezpečení portů, Filtrování TP-LINK T2600G-28SQ JetStream™ 24-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch with 4 10G SFP+ Slots, 24 Gigab od 2 do 4 dní 507.10 € TP-LINK T2600G-28SQ JetStream™ 24-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch with 4 10G SFP+ Slots, 24 Gigab JetStream 28-portový gigabitový SFP L2 řízený přepínač T2600G-28SQ Gigabitové vláknové připojení a 10G SFP + vláknové sloty poskytují více než TP-LINK T2600G-52TS(TL-SG3452) JetStream™ 48-Port Gigabit L2 Managed Switch, 48 Gigabit RJ45 Ports, od 2 do 4 dní 261.04 € TP-LINK T2600G-52TS(TL-SG3452) JetStream™ 48-Port Gigabit L2 Managed Switch, 48 Gigabit RJ45 Ports, 48portový gigabitový L2 řízený switch JetStream se 4 SFP sloty T2600G-52TS (TL-SG3452) Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou TP-LINK TL-SF1016 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas od 2 do 4 dní 34.54 € TP-LINK TL-SF1016 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas 16portový rackový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1016 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Podporuje TP-LINK TL-SF1016DS 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel C od 2 do 4 dní 28.30 € TP-LINK TL-SF1016DS 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel C 16portový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1016DS 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX Standardní 13'' ocelové TP-LINK TL-SF1024 24-Port 10/100M Switch, 24 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas na objednávku 51.78 € TP-LINK TL-SF1024 24-Port 10/100M Switch, 24 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas 24portový rackový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1024 24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Podporuje TP-LINK TL-SF1024D 24-Port 10/100M Switch, 24 10/100M RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Ca od 2 do 4 dní 32.47 € TP-LINK TL-SF1024D 24-Port 10/100M Switch, 24 10/100M RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Ca 24portový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1024D 24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX. Standardní 13'' ocelové TP-LINK TL-SF1048 48-Port 10/100M Switch, 48 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas od 2 do 4 dní 109.68 € TP-LINK TL-SF1048 48-Port 10/100M Switch, 48 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas 48portový rackový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1048 48 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 50 % spotřeby Podporuje TP-LINK TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case od 2 do 4 dní 36.13 € TP-LINK TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case 8portový gigabitový switch TL-SG1008 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports Supports MAC address auto-learning and auto-aging and auto MDI/MDIX Standard 13-inch rackmount TP-LINK TL-SG100MP 8-Port Gigabit PoE+ Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 802.3at/af, 126W PoE Power, 1U od 2 do 4 dní 112.60 € TP-LINK TL-SG100MP 8-Port Gigabit PoE+ Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 802.3at/af, 126W PoE Power, 1U 8-portový gigabitový stolní Switch s 8-portovým PoE + TL-SG1008MP 8 10/100/1000Mb/s RJ45 porty Je vybaven 8 podporovanými porty PoE + pro přenos dat a napájení TP-LINK TL-SG1016 16-Port Gigabit Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas od 2 do 4 dní 64.15 € TP-LINK TL-SG1016 16-Port Gigabit Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas 16portový gigabitový switch TL-SG1016 16 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40% spotřeby Podporuje automatické TP-LINK TL-SG1016DE 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mounta od 2 do 4 dní 78.37 € TP-LINK TL-SG1016DE 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mounta 16portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG1016DE 16 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce TP-LINK TL-SG1016PE 16-Port Gigabit PoE+ Easy Smart Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports including 8 PoE+ P od 2 do 4 dní 161.23 € TP-LINK TL-SG1016PE 16-Port Gigabit PoE+ Easy Smart Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports including 8 PoE+ P 16-Port Gigabit Easy Smart PoE Switch with 8-Port PoE+ TL-SG1016PE 16 10/100/1000Mbps RJ45 ports Equipped with 8 PoE+ supported ports to transfer data and power over a TP-LINK TL-SG1024 24-Port Gigabit Switch, 24 Gigabit RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas od 2 do 4 dní 86.57 € TP-LINK TL-SG1024 24-Port Gigabit Switch, 24 Gigabit RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas 24portový gigabitový switch TL-SG1024 24 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Podporuje automatické TP-LINK TL-SG1048 48-Port Gigabit Switch, 48 Gigabit RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas od 2 do 4 dní 210.59 € TP-LINK TL-SG1048 48-Port Gigabit Switch, 48 Gigabit RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas 48portový gigabitový switch TL-SG1048 48 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX Ocelové pouzdro pro montáž do TP-LINK TL-SL1218MP 16-Port 10/100Mbps PoE+ Switch, 16 10/100Mbps RJ45 Ports, 2 Gigabit RJ45 Ports od 2 do 4 dní 206.75 € TP-LINK TL-SL1218MP 16-Port 10/100Mbps PoE+ Switch, 16 10/100Mbps RJ45 Ports, 2 Gigabit RJ45 Ports 16portový 10/100Mb/s + 2portový gigabitový Unmanaged PoE Switch TL-SL1218MP 16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC module, Single-mode, LC interface od 2 do 4 dní 25.28 € TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC module, Single-mode, LC interface