AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

LG 75SM9900 SMART LED TV 75" (190cm) 8K

Výrobca: LG
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: SKLG-75SM9900
Dostupnosť: od 2 do 4 dní
Cena bez DPH: 1 790.25
2 148.30
ks

75" LG NANOCELL SMART TV

Čisté farby v skutočnom rozlíšení 8K
Technológia LG NanoCell využíva nanočastice s veľkosťou približne 1 nm, ktoré sa starajú o reprodukciu čistých farieb. Televízory s technológiou NanoCell teraz prinášajú neuveriteľne kvalitný a čistý obraz v rozlíšení 8K.

Medzinárodný štandard Real 8K, NanoCell 8K TV
Aby ste si mohli vychutnať skutočné rozlíšenie 8K, musíte sa vo špecifikáciach pozerať nielen na celkový počet pixelov, ale aj zhodu s medzinárodnými normami. Technológia NanoCell 8K spĺňa všetky medzinárodné normy a ponúka doposiaľ nepoznanú úroveň detailov, farieb a kontrastu.

Real 8K spĺňa medzinárodné štandardy
Rozdiely medzi jednotlivými pixelmi rozhodujú o tom, koľko detailov je obraz schopný vykresliť. Optimálne meranie pre tento účel je Contrast Modulation (CM). Čím vyššie je CM, tým presnejšie sú pixely pre vyššiu kvalitu obrazu. Podľa ISO musia mať rozlíšenie 8K CM vyššie ako 25%. Televízor NanoCell má 88% CM a poskytuje 8K rozlíšenie.

Ešte lepšia čistota farieb
Technológia NanoCell filtruje monotónne farby a zvyšuje čistotu spektra RGB. Funkcia Nano Color prináša realistický obraz s rozlíšením 8K so živšími a čistejšími farbami, ktoré vytvára technológia NanoCell.

Realita v plnom rozlíšení 8K
Vychutnajte si úchvatný obraz v nefalšovanom rozlíšení 8K - vďaka Real 8K. 8K televízor s technológiou NanoCell je zárukou, že váš zrak spočinie na dokonale vernom obraze.

Neuveriteľne vysoké detaily s Real 8K
Sofistikovaná technológia lokálneho stmievania, ktorá je optimalizovaná pre rozlíšenie 8K, umožňuje televízorom s technológiou NanoCell precízne riadiť LED podsvietenie a vytvoriť tak temnejšiu čiernu a vyšší kontrast a detaily.

Úchvatná realita v rozlíšení 8K z každého uhla
Čím väčšia je plocha obrazovky, tým viac záleží na pozorovacích uholoch. Nie je dôležité, na ktorom mieste vo svojej veľkej obývačke sedíte - televízor s technológiou NanoCell vám dopraje fascinujúci realistickým zážitok v rozlíšení 8K.

Presné farby v rozlíšení Real 8K
Na rozdiel od bežných televízorov, ktoré môžu pri sledovaní zo strany skreslovať farby, 8K televízor LG s technológiou NanoCell presne zachováva aj na veľkoplošnej obrazovke presné farby ako pri sledovaní z pozície priamo oproti televízoru,tak aj z rôznych uhlov.

8K na hrane reality
Televízor NanoCell sa bez problémov zmestí do vášho priestoru aj s veľkorysou obrazovkou. Elegantný tenký rámik obrazovky stiera hranice medzi skutočnosťou a televíziou.

Inteligentný 8K procesor ?9 druhej generácie
Umelá inteligencia analyzuje kvalitu zobrazovaného obsahu a optimalizuje ju pre rozlíšenie 8K. Užite si vyššiu čistotu, ostrosť, detaily a kontrast pri každom sledovaní.

8K Upscaling s 8K procesorom ?9 druhej generácie
Vďaka účinnému zvyšovaniu rozlíšenia pomocou inteligentného procesora 8K transformuje televízor s technológiou NanoCell obsah v rozlíšení 2K alebo 4K na to najrealistickejšie rozlíšenie 8K. Zdokonaluje detaily a ostrosť.

Funkcia 8K Cinema HDR
NanoCell 8K vám umožňuje vychutnať si všetok svoj obsah v realistickom vysokom rozlíšení s podporou hlavných formátov HDR Dolby Vision, Advanced HDR od Technicolor, HLG a HDR10.

Dolby Vision a Atmos
Technológia Dolby Vision a Dolby Atmos úplne mení váš zážitok zo sledovania TV ako po vizuálnej, tak akustickej stránke. Domáca zábava ožíva prostredníctvom neuveriteľne vysokej kvality obrazu a trojrozmerného zvuku, ktoré vás zaručene vtiahnu do deja.

Režim Galéria prináša nádych svetovosti
Režim Galéria prináša najznámejšie turistické zaujímavosti, ktoré sú spoločnosťou TripAdvisor aktualizované každú sezónu.

AI Smart.
Vylepšené umelou inteligenciou
Posuňte svoj zážitok zo sledovania TV na novú uroveň zásluhou asistentov Google a Amazon Alexa. Stačí sa opýtať a LG AI TV vám poskytne odpoveď na to, čo vás zaujíma, ponúkne vám odporúčania podľa vašeho vkusu a dokonca bude ovládať ďalšie smart zariadenia v domácnosti.

Automatická kalibrácia v súlade s profesionálmi.
Automatická kalibrácia CalMAN, ihneď pripravená na použitie, umožňuje úpravu farebného zobrazenia. Účinne zachováva konzistentné a presné farby.TECHNICKÉ PARAMETRE

Modelový rad: 2019
Smart TV: Áno
Typ displeja: NanoCell displej
Typ podsvietenia: Slim Direct LED
Veľkosť obrazovky (inch): 76
Veľkosť obrazovky (cm): 190
Lokálne stmievanie: FALD Pro
Druhy príjmu signálu

Pozemné (terestriálny) príjem signálu: DVB-T2
Káblový prijem TV signálu: DVB-C
Satelitný prijem TV signálu: DVB-S2
Príjem digitálnej TV: Áno
Obraz

HDR 10 / Dolby Vision / HLG: Áno/Áno/Áno
Advanced HDR by Technicolor / HFR: Áno/Áno
HEVC (H.265 kodek) / VP9: Áno/Áno
4K upscaler: Áno
Wide Color Gamut: Áno
Magic Zoom: Ano
Zvuk

Systém reproduktorov: 2.2
Hudobný výkon (Watt): 40W
DTS Dekodér / Dolby Atmos: Áno/Áno
Bezdrôtová zvuková synchronizácia: Áno
Magic Sound Tuning: Áno
Sieť

WiDi: Áno
DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): Áno
Miracast: Áno
WiFi: Áno
Konektory

RF vstup: 3
Kompozitný vstup: 0
Komponentný vstup: 0
Scart: 0
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI Slot: 1
HDMI 3G: 0
HDMI 6G: 4
USB 2.0: 2
USB 3.0: 1
Slúchadlový výstup / Line out: 1
Rozmery a hmotnosť

Rozmery - TV bez stojanu (Š x V x H) (mm): 1677 x 966 x 69,9 mm
Rozmery - TV vrátane stojanu (Š x V x H) (mm): 1677 x 1037 x 384 mm
Rozmery TV - krabice (ŠxVxH) mm: 1823 x 1166 x 231 mm
Rozmery VESA: 600 x 400
Hmotnost (čistá TV / balenie) kg: 42/53,2
Držiak na stenu: LSW640