AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

Home  Zákaznícka sekcia  Obchodné podmienky  Akcie      Servis Synology

e-mail: info@azpc.sk,tel.:  0907 346 882 / pondelok - piatok od 8.00 do 12.00 hod./

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Aktívne prvky

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

CNS jednoduchý POE Injektor s Cat5e káblom, sada od 2 do 4 dní 6.11 € CNS jednoduchý POE Injektor s Cat5e káblom, sada CNS jednoduchý POE Injektor s Cat5e káblom je dodávaný ako sada, injektor + splitter (bez zdroja) CNS jednoduchý POE Injektor s LED od 2 do 4 dní 2.87 € CNS jednoduchý POE Injektor s LED Cisco SX550X-24F 24-Port 10G SFP+ Stackable Managed Switch od 2 do 4 dní 3 764.15 € Cisco SX550X-24F 24-Port 10G SFP+ Stackable Managed Switch D-Link DGS-1210-10P 8-port 1Gb Smart switch, 2x SFP, PoE od 2 do 4 dní 154.80 € D-Link DGS-1210-10P 8-port 1Gb Smart switch, 2x SFP, PoE 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 SFP - 8 x 10/100/1000 Mbps Auto-Negotiating Ports - 2 x SFP ports - Advance power saving features, time-based MERCUSYS MS108v2 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case od 2 do 4 dní 6.94 € MERCUSYS MS108v2 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case 8-Portový stolní switch 10/100Mb/s MS108 v2 Osm 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s podporou MDI/MDIX Snadné připojení k síti Kompaktní MIKROTIK 24V2APOW - náhadný zdroj pre CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RM od 2 do 4 dní 14.70 € MIKROTIK  24V2APOW - náhadný zdroj pre CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RM 24V 4A internal power supply for CCR1016 and CCR1036 series. MIKROTIK Mobile Quick Setup tool od 2 do 4 dní 13.79 € MIKROTIK Mobile Quick Setup tool MIKROTIK QSFP+ modul 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C +70C od 2 do 4 dní 34.48 € MIKROTIK QSFP+ modul 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C +70C 40 Gbps 850nm optický QSFP+ modul MIKROTIK RB LHG 60G Wireless Wire Dish 60GHz + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x 60GHz) outdoor uni od 2 do 4 dní 128.12 € MIKROTIK RB LHG 60G Wireless Wire Dish 60GHz  + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x 60GHz) outdoor uni LHG 60G – vysokorýchlostné 60 GHz CPE bod-bultibod, perfektné riešenie pre zahustené bezdrôtové spektrum. Nemusíte zdieľať frekvenčné pásmo so svojimi MIKROTIK RouterBOARD 2x Wireless Wire Dish 60GHz + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x 60GHz) outdoor od 2 do 4 dní 268.30 € MIKROTIK RouterBOARD 2x Wireless Wire Dish 60GHz  + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1xGLAN, 1x 60GHz) outdoor Wireless Wire Dish 60G je výhodným řešením, které nabízí rychlost a kvalitu spojení na vzdálenost až 1500metrů. A to za výrazně nižší cenu než MIKROTIK RouterBOARD 951G-2HnD + L4 (600MHz, 128MB RAM, 5xGLAN switch, 1x 2,4GHz, plastic case, zdro od 2 do 4 dní 70.63 € MIKROTIK RouterBOARD 951G-2HnD + L4 (600MHz, 128MB RAM, 5xGLAN switch, 1x 2,4GHz, plastic case, zdro Product code RB951G-2HnD CPU speed 600MHz CPU cores 1 RAM 128MB LAN ports 5 Gigabit Yes MiniPCI 0 Integrated Wireless 1 Wireless standards 802.11b/g/n USB MIKROTIK RouterBOARD 951Ui-2HnD + L4 (600MHz, 128MB RAM, 5xLAN switch, 1x 2,4GHz, plastic case, zdro od 2 do 4 dní 52.70 € MIKROTIK RouterBOARD 951Ui-2HnD + L4 (600MHz, 128MB RAM, 5xLAN switch, 1x 2,4GHz, plastic case, zdro Zařízení umožňuje na portu č. 5 napájet přes PoE další zařízení ... max. 24V/500mA Product code RB951Ui-2HnD CPU speed 600MHz CPU cores 1 RAM 128 LAN MIKROTIK RouterBOARD LHG 2 XL + L3 (650MHz; 64MB RAM, 1x 2GHz 802.11n; 21dBi anténa) outdoor od 2 do 4 dní 61.17 € MIKROTIK RouterBOARD LHG 2 XL + L3 (650MHz; 64MB RAM, 1x 2GHz 802.11n; 21dBi anténa) outdoor Specifications Details Product code RBLHG-2nD-XL Architecture MIPSBE MIKROTIK RouterBOARD LHG LTE Kit + L3 (650MHz; 64MB RAM, 1x LAN; 1x LTE anténa) outdoor od 2 do 4 dní 138.07 € MIKROTIK RouterBOARD LHG LTE Kit + L3 (650MHz; 64MB RAM, 1x LAN; 1x LTE anténa) outdoor Specifications Details Product code RBLHGR&R11e-LTE Architecture MIPSBE CPU QCA9531 CPU core count 1 CPU nominal frequency 650 MHz Dimensions 391 x 391 x MIKROTIK RouterBOARD LHG XL HP5 + L3 (600MHz; 64MB RAM, 1x 5GHz 802.11a/n; 27dBi anténa) outdoor od 2 do 4 dní 71.30 € MIKROTIK RouterBOARD LHG XL HP5 + L3 (600MHz; 64MB RAM, 1x 5GHz 802.11a/n; 27dBi anténa) outdoor etails Product code RBLHG-5HPnD-XL 10/100 Ethernet ports 1 Antenna gain 27dBi CPU AR9344 CPU core count 1 CPU nominal frequency 600 MHz Dimensions ? 550 x 245 MIKROTIK RouterBOARD OmniTIK 5 PoE, UPA-5HnD +L4 (400MHz, 32MB RAM, 5x10/100, 7.5dBi anténa, USB, P od 2 do 4 dní 55.22 € MIKROTIK RouterBOARD OmniTIK 5 PoE, UPA-5HnD +L4  (400MHz, 32MB RAM, 5x10/100, 7.5dBi anténa, USB, P MikroTik OmniTIK je venkovní přístupový bod s integorvanou všesměrovou anténou v pásmu 5GHz s technologií 802.11a/n 2x2MIMO. Základem zařízení je MIKROTIK RouterBOARD OmniTik 5 PoE ac + L4 (720MHz, 128MB RAM, 5x1000Mbps, 7.5dBi anténa, USB, PoE o od 2 do 4 dní 103.31 € MIKROTIK RouterBOARD OmniTik 5 PoE ac + L4 (720MHz, 128MB RAM, 5x1000Mbps, 7.5dBi anténa, USB, PoE o MikroTik OmniTIK je venkovní přístupový bod s integorvanou všesměrovou anténou v pásmu 5GHz s technologií 802.11a/n/ac MIMO. V této verzi taky s funkcí PoE MIKROTIK RouterBOARD OmniTik 5, U-5HnD +L4 (400MHz, 32MB RAM, 5x10/100, 7.5dBi anténa, USB) outdoor od 2 do 4 dní 54.58 € MIKROTIK RouterBOARD OmniTik 5, U-5HnD +L4  (400MHz, 32MB RAM, 5x10/100, 7.5dBi anténa, USB) outdoor MikroTik OmniTIK je venkovní přístupový bod s integorvanou všesměrovou anténou v pásmu 5GHz s technologií 802.11a/n 2x2MIMO. Základem zařízení je MIKROTIK RouterBOARD PowerBox + L4 (650MHz, 64 MB RAM, 5xLAN switch, outdoor plastic case, zdroj) od 2 do 4 dní 41.29 € MIKROTIK RouterBOARD PowerBox + L4 (650MHz, 64 MB RAM, 5xLAN switch, outdoor plastic case, zdroj) Details Product code RB750P-PBr2 CPU nominal frequency 650 MHz CPU core count 1 Size of RAM 64 MB 10/100 Ethernet ports 5 10/100/1000 Ethernet ports None MiniPCI MIKROTIK RouterBOARD hAP + L4 (650MHz, 64MB RAM, 5xLAN switch, 1x 2,4GHz, plastic case, zdroj) na objednávku 36.51 € MIKROTIK RouterBOARD hAP + L4 (650MHz, 64MB RAM, 5xLAN switch, 1x 2,4GHz, plastic case, zdroj) Zařízení umožňuje na portu č. 5 napájet přes PoE další zařízení ... max. 24V/500mA Details Product code RB951Ui-2nD CPU nominal frequency 650 MHz CPU MIKROTIK RouterBOARD hAP AC + L4 (720MHz, 128MB RAM, 5xGLAN switch, SFP, 1x 2,4+5GHz, plastic case, od 2 do 4 dní 79.76 € MIKROTIK RouterBOARD hAP AC + L4 (720MHz, 128MB RAM, 5xGLAN switch, SFP, 1x 2,4+5GHz, plastic case, CPU nominal frequency 720 MHz Size of RAM 128 MB Storage type Flash Flash size 16 MB 10/100/1000 Ethernet ports 5 SFP 1 Wireless 5 GHz radio 2.4 GHz MIKROTIK RouterBOARD hAP AC lite + L4 (650MHz, 64MB RAM, 5xLAN switch, 1x 2,4+5GHz, plastic case, zd od 2 do 4 dní 42.94 € MIKROTIK RouterBOARD hAP AC lite + L4 (650MHz, 64MB RAM, 5xLAN switch, 1x 2,4+5GHz, plastic case, zd Details Product code RB952Ui-5ac2nD CPU nominal frequency 650 MHz CPU core count 1 Size of RAM 64 MB 10/100 Ethernet ports 5 Wireless chip model MIKROTIK RouterBOARD hAP lite (tower) 941-2nD-TC + L4 (650MHz; 32MB RAM, 4xLAN switch, 1x 2,4GHz pl od 2 do 4 dní 19.69 € MIKROTIK RouterBOARD hAP lite (tower)  941-2nD-TC + L4 (650MHz; 32MB RAM, 4xLAN switch, 1x 2,4GHz pl Details Product code RB941-2nD-TC CPU nominal frequency 650 MHz CPU core count 1 Size of RAM 32 MB 10/100 Ethernet ports 4 10/100/1000 Ethernet ports None MiniPCI MIKROTIK RouterBOARD hAP lite 941-2nD + L4 (650MHz; 32MB RAM, 4xLAN switch, 1x 2,4GHz plastic case, od 2 do 4 dní 19.46 € MIKROTIK RouterBOARD hAP lite 941-2nD + L4 (650MHz; 32MB RAM, 4xLAN switch, 1x 2,4GHz plastic case, Product code RB941-2nD CPU nominal frequency 650 MHz CPU core count 1 Size of RAM 32 MB 10/100 Ethernet ports 4 10/100/1000 Ethernet ports None MiniPCI slots