AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

Media konvertory

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

od 2 do 4 dní 21.58 € MIKROTIK Mobile Quick Setup tool MIKROTIK Mobile Quick Setup tool od 2 do 4 dní 26.36 € MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G 1m 0C +70C MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G 1m 0C +70C od 2 do 4 dní 52.38 € MIKROTIK QSFP+ modul 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C +70C MIKROTIK QSFP+ modul 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C +70C 40 Gbps 850nm optický QSFP+ modul od 2 do 4 dní 26.86 € MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipped with CCR1016-12S-1S+, by popular od 2 do 4 dní 31.46 € MIKROTIK SFP modul SM 1.25G 1550nm (80km) - industrial MIKROTIK SFP modul SM 1.25G 1550nm (80km) - industrial S-55DLC80D je 1.25G SFP transceiver s 1550 nm Dual LC konektorom, a to až do 80 km na Single-modovom vlákne Vhodné aj do industriálneho prostredia (-40°C to od 2 do 4 dní 77.59 € MIKROTIK SFP moduly SM 1.25G T/R:1490nm T/R: 1550nm (80km) - industrial MIKROTIK SFP moduly SM 1.25G T/R:1490nm T/R: 1550nm (80km)  - industrial S-4554LC80D je 1.25G SFP transceiver s vlnovou dĺžkou T1490nm/R1550nm, Dual LC konektorom, a to až do 80 km na Single-modovom vlákne Pár SFP modulov vhodných aj od 2 do 4 dní 49.46 € MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m) MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm  (300m) S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 850nm, pro připojení až 300 metrů na multi-modovém vláknu Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s od 2 do 4 dní 126.30 € MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm (10km) MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm  (10km) S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 13100nm, pro připojení až 10km metrů na singl-modovém vláknu Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní od 2 do 4 dní 61.74 € MIKROTIK SFP+ modul RJ45 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module MIKROTIK SFP+ modul RJ45 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module Product code S+RJ10 Connector RJ45 Data Rate 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps, 2.5 Gbps, 5 Gbps, 10 Gbps Distance up to 200m od 2 do 4 dní 48.73 € MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable, 5m MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable, 5m 5m SFP+ 10Gbps Aktívny Optický priamo pripojiteľný kábel (Active Optics direct attach cable). Prináša vysoko efektívny spôsob prepojenia dvoch SFP/SFP+ od 2 do 4 dní 12.86 € MIKROTIK Woobm-USB - Wireless out of band management USB stick MIKROTIK Woobm-USB  -  Wireless out of band management USB stick Bezdrôtový manažment vo forme USB kľúča je užitočný asistent každého sieťového administrátora. Jednoducho sa zapojí do hociktorého RouterBOARD USB portu a od 2 do 4 dní 39.44 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T) OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní od 2 do 4 dní 26.31 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil od 2 do 4 dní 52.38 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp. OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp. SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní Technické informácie : * Prenosová od 2 do 4 dní 21.61 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp. OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp. SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, do 10km, 1310nm (FP), s koncovkou LC, pre duplexné single módové vlákno, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilný Prevádzková od 2 do 4 dní 22.56 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(J4859C) OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(J4859C) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C ekvivalent) Technické informácie : * od 2 do 4 dní 22.56 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(JD119B) OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(JD119B) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní Technické informácie : * Prenosová rýchlosť : od 2 do 4 dní 22.56 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM) OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní (GLC-LH-SM OEM) Technické informácie : * od 2 do 4 dní 30.80 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp. OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp. SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilný Technické informácie: * Prenosová rýchlosť od 2 do 4 dní 36.50 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, 1310nm, LC, dupl., INTEL comp. (E10GSFPLR) OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, 1310nm, LC, dupl.,  INTEL comp. (E10GSFPLR) SFP+ modul 10GBASE-LR/LW, multirate, singlemode, 10km, 1310nm, LC dup., DMI , INTEL kompatibilný Kompatibilita INTEL Typ konektoru LC duplex Formát SFP plus od 2 do 4 dní 90.20 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR) OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR) OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. Formát: SFP plus Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: od 2 do 4 dní 52.23 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp. OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp. SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilný Compatibility Kompatibilita CISCO Connectors Typ konektoru LC od 2 do 4 dní 24.54 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR) OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR) SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300m/OM2-85m/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní Formát - SFP plus Typ přenosu - 2 od 2 do 4 dní 49.41 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 85 OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 85 SFP+ modul 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilný Dosah podľa vlákna: OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 -
stránka: 1 2