AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Switche

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

5-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE, 4× 10/100 Mbps PoE Ports, 1× 10/100 Mbps Non-PoE od 2 do 4 dní 33.13 € 5-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE, 4× 10/100 Mbps PoE Ports, 1× 10/100 Mbps Non-PoE HARDWARE FEATURES Interface • 5× 10/100 Mbps RJ45 Ports (Ports 1–4 support 802.3af PoE) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP 9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+, 8× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 1× 10/100 Mbps Non-Po od 2 do 4 dní 59.51 € 9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+, 8× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 1× 10/100 Mbps Non-Po HARDWARE FEATURES Interface • 9× 10/100 Mbps RJ45 Ports (8× 10/100 Mbps 802.3af/at PoE+ ports) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base na objednávku 546.08 € Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base Listová cena 1095USD bez DPH Dodanie cca do 32 dní Catalyst 2960S 24 GigE, 4 x SFP LAN Base o Managed Enhanced L2 edge switch (supports basic L3 routing) o 24 MERCUSYS MS105G 5-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case od 2 do 4 dní 10.52 € MERCUSYS MS105G 5-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case 5 portový přepínač 10/100/1 000 Mb/s MS105G Pět 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s automatickou podporou MDI/MDIX Snadné připojení k MERCUSYS MS108v2 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case na objednávku 6.59 € MERCUSYS MS108v2 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case 8-Portový stolní switch 10/100Mb/s MS108 v2 Osm 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s podporou MDI/MDIX Snadné připojení k síti Kompaktní NETGEAR FS116P 16x10/100Mbps switch (8xPort PoE) external power supply od 2 do 4 dní 202.77 € NETGEAR FS116P  16x10/100Mbps switch (8xPort PoE) external power supply Přepínač ProSafe FS116P, který se připojil ke stále se rozšiřující rodině přepínačů s napájením přes ethernet, je ideální pro síť malé rostoucí OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T) od 2 do 4 dní 35.77 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp. od 2 do 4 dní 26.21 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp. SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní Technické informácie : * Prenosová OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM) od 2 do 4 dní 21.24 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní (GLC-LH-SM OEM) Technické informácie : * OEM SFP typu DEM-310GT DDMI,1.25G, 1310nm, SM, 20km, Duplex LC, D-Link compatibil od 2 do 4 dní 16.39 € OEM SFP typu DEM-310GT DDMI,1.25G, 1310nm, SM, 20km, Duplex LC, D-Link compatibil Popis produktu: SFP modul s Digital Diagnostic Monitoring Rozhranie: Duplex LC konektor Rýchlosť prenosu: 1,25 Gbit/s Vlnová dĺžka: 1310nm Typ: Single OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR) od 2 do 4 dní 37.55 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR) OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. Formát: SFP plus Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp. od 2 do 4 dní 45.46 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp. SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilný Compatibility Kompatibilita CISCO Connectors Typ konektoru LC OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR) od 2 do 4 dní 19.01 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR) SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300m/OM2-85m/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní Formát - SFP plus Typ přenosu - 2 OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, Intel comp. od 2 do 4 dní 57.22 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, Intel comp. SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní Formát - SFP plus Typ přenosu - 2 TP-LINK "5-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE+, 4× Gigabit PoE+ Ports, 1× Gigabit Non-Po od 2 do 4 dní 54.29 € TP-LINK "5-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE+, 4× Gigabit PoE+ Ports, 1× Gigabit Non-Po HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3at Interface Five TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoEPORT: 8× Gigabit PoE Ports, 2× Gigab na objednávku 94.87 € TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoEPORT: 8× Gigabit PoE Ports, 2× Gigab TL-SG2210P 8portový gigabitový Smart PoE Switch s 2 SFP slotmi 8 PoE portov s celkovým výkonom napájania PoE 53W a užitočné funkcie pre správu napájania TP-LINK "JetStream™ 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 SFP SlotsPORT: 24× Gigabit RJ45 Ports, od 2 do 4 dní 139.66 € TP-LINK "JetStream™ 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 SFP SlotsPORT: 24× Gigabit RJ45 Ports, TL-SG3428 24portový gigabitový riadený prepínač JetStream L2 so 4 slotmi SFP Plne gigabitové porty: 24 × gigabitové porty RJ45 a 4 × gigabitové sloty SFP TP-LINK "JetStream™ 24-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+PORT: 2 od 2 do 4 dní 395.13 € TP-LINK "JetStream™ 24-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+PORT: 2 TL-SG3428XMP Riadený switch JetStream L2 + s 24 gigabitovými portami a 4 10GE SFP + porty a napájaním PoE + na 24 portoch Bleskurýchle odchádzajúce pripojenie TP-LINK "JetStream™ 28-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+PORT: 24× Gigabit PoE+ Ports od 2 do 4 dní 324.52 € TP-LINK "JetStream™ 28-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+PORT: 24× Gigabit PoE+ Ports 384 W PoE rozpočet: 24 × 802.3at / af vyhovujúce porty PoE + s celkovým napájaním 384 W *. Plne gigabitové porty: 24 × gigabitové porty PoE + a 4 × gigabitové TP-LINK "JetStream™ 8-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 2 SFP SlotsPORT: 8× Gigabit RJ45 Ports, 2 od 2 do 4 dní 95.85 € TP-LINK "JetStream™ 8-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 2 SFP SlotsPORT: 8× Gigabit RJ45 Ports, 2 TL-SG3210 8portový gigabitový L2 + riadený prepínač JetStream s 2 slotmi SFP Plne gigabitové porty: 8 × gigabitové porty RJ45 a 2 × gigabitové sloty SFP TP-LINK "JetStream™ 8-Port Gigabit Smart SwitchPORT: 8× Gigabit RJ45 Ports including 1 PoE IN PortSP od 2 do 4 dní 57.90 € TP-LINK "JetStream™ 8-Port Gigabit Smart SwitchPORT: 8× Gigabit RJ45 Ports including 1 PoE IN PortSP TL-SG2008 JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch Plne gigabitové porty: 8 gigabitových portov RJ45 poskytuje vysokorýchlostné pripojenie. 8. port môže prijímať TP-LINK 10-Port Gigabit PoE+ Switch, 8 Gigabit PoE+ Ports, 1 Gigabit RJ45 Ports and 1 Gigabit SFP Sl na objednávku 88.89 € TP-LINK 10-Port Gigabit PoE+ Switch, 8 Gigabit PoE+ Ports, 1 Gigabit RJ45 Ports and 1 Gigabit SFP Sl TP-LINK 26-Port 10/100Mbps PoE+ Switch, 24 10/100Mbps PoE+ Ports, 2 Gigabit RJ45 Ports, 2 Combo SFP od 2 do 4 dní 241.97 € TP-LINK 26-Port 10/100Mbps PoE+ Switch, 24 10/100Mbps PoE+ Ports, 2 Gigabit RJ45 Ports, 2 Combo SFP TP-LINK 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE+, 4× Gigabit PoE+ Ports, 1× Gigabit Non-PoE P od 2 do 4 dní 40.79 € TP-LINK 5-Port Gigabit Desktop Switch with  4-Port PoE+, 4× Gigabit PoE+ Ports, 1× Gigabit Non-PoE P HARDWARE FEATURES Interface • 5× 10/100/1000Mbps RJ45 Ports • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum