AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

Home  Zákaznícka sekcia  Obchodné podmienky  Akcie      Servis Synology

e-mail: info@azpc.sk,tel.:  0907 346 882 / pondelok - piatok od 8.00 do 12.00 hod./

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Switche

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

AppX License for Cisco ISR 4400 Series od 2 do 4 dní 1 197.13 € AppX License for Cisco ISR 4400 Series D-Link DGS-1210-10P 8-port 1Gb Smart switch, 2x SFP, PoE od 2 do 4 dní 154.80 € D-Link DGS-1210-10P 8-port 1Gb Smart switch, 2x SFP, PoE 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 SFP - 8 x 10/100/1000 Mbps Auto-Negotiating Ports - 2 x SFP ports - Advance power saving features, time-based NETGEAR FS116P 16x10/100Mbps switch (8xPort PoE) external power supply od 2 do 4 dní 202.77 € NETGEAR FS116P  16x10/100Mbps switch (8xPort PoE) external power supply Přepínač ProSafe FS116P, který se připojil ke stále se rozšiřující rodině přepínačů s napájením přes ethernet, je ideální pro síť malé rostoucí OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T) od 2 do 4 dní 35.77 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil od 2 do 4 dní 23.33 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp. od 2 do 4 dní 26.21 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp. SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní Technické informácie : * Prenosová OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp. od 2 do 4 dní 10.35 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp. SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, do 10km, 1310nm (FP), s koncovkou LC, pre duplexné single módové vlákno, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilný Prevádzková OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM) od 2 do 4 dní 34.72 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní (GLC-LH-SM OEM) Technické informácie : * OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp. od 2 do 4 dní 33.13 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp. SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilný Technické informácie: * Prenosová rýchlosť OEM SFP typu DEM-310GT DDMI,1.25G, 1310nm, SM, 20km, Duplex LC, D-Link compatibil od 2 do 4 dní 16.39 € OEM SFP typu DEM-310GT DDMI,1.25G, 1310nm, SM, 20km, Duplex LC, D-Link compatibil Popis produktu: SFP modul s Digital Diagnostic Monitoring Rozhranie: Duplex LC konektor Rýchlosť prenosu: 1,25 Gbit/s Vlnová dĺžka: 1310nm Typ: Single OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR) od 2 do 4 dní 37.55 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR) OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. Formát: SFP plus Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp. od 2 do 4 dní 45.46 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp. SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilný Compatibility Kompatibilita CISCO Connectors Typ konektoru LC OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR) od 2 do 4 dní 45.01 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR) SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300m/OM2-85m/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní Formát - SFP plus Typ přenosu - 2 OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 85 od 2 do 4 dní 25.21 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 85 SFP+ modul 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilný Dosah podľa vlákna: OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - TP-LINK "AV1000 Gigabit Powerline Starter KitSPEED: 1000 Mbps PowerlineSPEC: Broadcom CPU, HomePlug od 2 do 4 dní 35.39 € TP-LINK "AV1000 Gigabit Powerline Starter KitSPEED: 1000 Mbps PowerlineSPEC: Broadcom CPU, HomePlug AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit MP500 KIT 1000 Mbps High-Speed Transfer Rate — Fast and stable transmissions with advanced HomePlug AV2 Super-Fast Wired TP-LINK "JetStream™ 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ SlotsPORT: 24× Gigabit RJ45 od 2 do 4 dní 293.03 € TP-LINK "JetStream™ 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ SlotsPORT: 24× Gigabit RJ45 TP-LINK "JetStream™ 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE+PORT: 4× Gigabit PoE+ PortsSPEC: 802 od 2 do 4 dní 92.43 € TP-LINK "JetStream™ 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE+PORT: 4× Gigabit PoE+ PortsSPEC: 802 TL-SG2008P JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE+ 62 W PoE Budget: 4× 802.3at/af-compliant PoE+ ports with a total power supply of 62 W*. Full TP-LINK 10-Port Gigabit PoE+ Switch, 8 Gigabit PoE+ Ports, 1 Gigabit RJ45 Ports and 1 Gigabit SFP Sl od 2 do 4 dní 86.51 € TP-LINK 10-Port Gigabit PoE+ Switch, 8 Gigabit PoE+ Ports, 1 Gigabit RJ45 Ports and 1 Gigabit SFP Sl TP-LINK 26-Port 10/100Mbps PoE+ Switch, 24 10/100Mbps PoE+ Ports, 2 Gigabit RJ45 Ports, 2 Combo SFP od 2 do 4 dní 256.82 € TP-LINK 26-Port 10/100Mbps PoE+ Switch, 24 10/100Mbps PoE+ Ports, 2 Gigabit RJ45 Ports, 2 Combo SFP TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case od 2 do 4 dní 14.88 € TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch LS105G 10/100/1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X TP-LINK T1500-28PCT(TL-SL2428P) JetStream™ 24-Port 10/100Mbps PoE+ Smart Switch, 24 10/100Mbps RJ45 od 2 do 4 dní 205.17 € TP-LINK T1500-28PCT(TL-SL2428P) JetStream™ 24-Port 10/100Mbps PoE+ Smart Switch, 24 10/100Mbps RJ45 JetStream 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit Smart PoE+ Switch T1500-28PCT (TL-SL2428P) Features 24 PoE ports, with total PoE power budget of 192W and useful PoE power TP-LINK T1500G-10MPS JetStream™ 8-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 2 SFP Slots od 2 do 4 dní 159.63 € TP-LINK T1500G-10MPS JetStream™ 8-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 2 SFP Slots JetStream - inteligentní switch s PoE+, osmi gigabitovými porty a dvěma SFP sloty T1500G-10MPS Je vybaven osmi porty PoE+ podle protokolu 802.3af/at s celkovou TP-LINK T1500G-10PS(TL-SG2210P) JetStream™ 8-Port Gigabit PoE Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 2 od 2 do 4 dní 100.58 € TP-LINK T1500G-10PS(TL-SG2210P) JetStream™ 8-Port Gigabit PoE Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 2 Gigabitový switch JetStream s 8 porty, Smart PoE a dvěma SFP sloty T1500G-10PS (TL-SG2210P) Je vybaven osmi porty PoE s celkovou napájecí kapacitou 53 W a TP-LINK T1600G-52PS(TL-SG2452P)v4 JetStream™ 48-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 48 Gigabit RJ45 Port od 2 do 4 dní 553.38 € TP-LINK T1600G-52PS(TL-SG2452P)v4 JetStream™ 48-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 48 Gigabit RJ45 Port 48portový gigabitový Smart PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty T1600G-52PS (TL-SG2452P) Ver.4 Podporuje port PoE+ (napájené po ethernetových kabelech)