AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Switche

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

D-Link DGS-1210-10P 8-port 1Gb Smart switch, 2x SFP, PoE od 2 do 4 dní 154.80 € D-Link DGS-1210-10P 8-port 1Gb Smart switch, 2x SFP, PoE 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 SFP - 8 x 10/100/1000 Mbps Auto-Negotiating Ports - 2 x SFP ports - Advance power saving features, time-based Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch 48x 1GbE and 4x 10GbE SFP+ ports od 2 do 4 dní 545.49 € Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch 48x 1GbE and 4x 10GbE SFP+ ports Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch 48x 1GbE and 4x 10GbE SFP+ ports / X1052X1052P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty MERCUSYS MS105G 5-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case od 2 do 4 dní 10.73 € MERCUSYS MS105G 5-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case 5 portový přepínač 10/100/1 000 Mb/s MS105G Pět 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s automatickou podporou MDI/MDIX Snadné připojení k MERCUSYS MS105v2 5-port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 ports, Plastic case od 2 do 4 dní 7.79 € MERCUSYS MS105v2 5-port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 ports, Plastic case 5-Portový stolní switch 10/100Mb/s MS105V2 Pět 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s podporou MDI/MDIX Snadné připojení k síti Kompaktní MERCUSYS MS108G 8-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case od 2 do 4 dní 18.13 € MERCUSYS MS108G 8-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case 8-Port 10/100/1,000 Mbps Desktop Switch MS108G Eight 10/100/1,000 Mbps auto-negotiation RJ45 ports with auto MDI / MDIX supported Easily wired network MERCUSYS MS108v2 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case od 2 do 4 dní 7.89 € MERCUSYS MS108v2 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case 8-Portový stolní switch 10/100Mb/s MS108 v2 Osm 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s podporou MDI/MDIX Snadné připojení k síti Kompaktní NETGEAR FS116P 16x10/100Mbps switch (8xPort PoE) external power supply od 2 do 4 dní 202.77 € NETGEAR FS116P  16x10/100Mbps switch (8xPort PoE) external power supply Přepínač ProSafe FS116P, který se připojil ke stále se rozšiřující rodině přepínačů s napájením přes ethernet, je ideální pro síť malé rostoucí OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T) od 2 do 4 dní 22.81 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil od 2 do 4 dní 23.33 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp. od 2 do 4 dní 26.21 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp. SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní Technické informácie : * Prenosová OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp. od 2 do 4 dní 10.35 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp. SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, do 10km, 1310nm (FP), s koncovkou LC, pre duplexné single módové vlákno, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilný Prevádzková OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM) od 2 do 4 dní 10.27 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní (GLC-LH-SM OEM) Technické informácie : * OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp. od 2 do 4 dní 15.12 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp. SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilný Technické informácie: * Prenosová rýchlosť OEM SFP typu DEM-310GT DDMI,1.25G, 1310nm, SM, 20km, Duplex LC, D-Link compatibil od 2 do 4 dní 16.39 € OEM SFP typu DEM-310GT DDMI,1.25G, 1310nm, SM, 20km, Duplex LC, D-Link compatibil Popis produktu: SFP modul s Digital Diagnostic Monitoring Rozhranie: Duplex LC konektor Rýchlosť prenosu: 1,25 Gbit/s Vlnová dĺžka: 1310nm Typ: Single OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 1m, Cisco komp. od 2 do 4 dní 17.86 € OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 1m, Cisco komp. OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 3m, Cisco komp. od 2 do 4 dní 24.88 € OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 3m, Cisco komp. OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, 1310nm, LC, dupl., INTEL comp. (E10GSFPLR) od 2 do 4 dní 30.19 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, 1310nm, LC, dupl.,  INTEL comp. (E10GSFPLR) SFP+ modul 10GBASE-LR/LW, multirate, singlemode, 10km, 1310nm, LC dup., DMI , INTEL kompatibilný Kompatibilita INTEL Typ konektoru LC duplex Formát SFP plus OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR) od 2 do 4 dní 90.20 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR) OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. Formát: SFP plus Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp. od 2 do 4 dní 45.46 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp. SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilný Compatibility Kompatibilita CISCO Connectors Typ konektoru LC OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR) od 2 do 4 dní 89.89 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR) SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300m/OM2-85m/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní Formát - SFP plus Typ přenosu - 2 OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 85 od 2 do 4 dní 17.83 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 85 SFP+ modul 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilný Dosah podľa vlákna: OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - OEM SFP+ modul, duplex, 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850 nm VCSEL, LC, DMI, od 2 do 4 dní 22.08 € OEM SFP+ modul, duplex, 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850 nm VCSEL, LC, DMI, SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní Formát - SFP plus Typ přenosu - 2 TP-LINK 10-Port Gigabit PoE+ Switch, 8 Gigabit PoE+ Ports, 1 Gigabit RJ45 Ports and 1 Gigabit SFP Sl od 2 do 4 dní 88.50 € TP-LINK 10-Port Gigabit PoE+ Switch, 8 Gigabit PoE+ Ports, 1 Gigabit RJ45 Ports and 1 Gigabit SFP Sl TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case od 2 do 4 dní 17.37 € TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch LS105G 10/100/1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X