AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

Switche

Filter
Cena od - do
9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+, 8× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 1× 10/100 Mbps Non-Pood 2 do 4 dní59.51 € 9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+, 8× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 1× 10/100 Mbps Non-PoHARDWARE FEATURES Interface • 9× 10/100 Mbps RJ45 Ports (8× 10/100 Mbps 802.3af/at PoE+ ports) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: MERCUSYS MS108G 8-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic caseod 2 do 4 dní16.38 € MERCUSYS MS108G 8-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case8-Port 10/100/1,000 Mbps Desktop Switch MS108G Eight 10/100/1,000 Mbps auto-negotiation RJ45 ports with auto MDI / MDIX supported Easily wired network NETGEAR FS116P 16x10/100Mbps switch (8xPort PoE) external power supplyod 2 do 4 dní202.77 € NETGEAR FS116P  16x10/100Mbps switch (8xPort PoE) external power supplyPřepínač ProSafe FS116P, který se připojil ke stále se rozšiřující rodině přepínačů s napájením přes ethernet, je ideální pro síť malé rostoucí OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T)od 2 do 4 dní35.77 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T)SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp.od 2 do 4 dní26.21 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp.SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní Technické informácie : * Prenosová OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM)od 2 do 4 dní21.24 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM)SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní (GLC-LH-SM OEM) Technické informácie : * OEM SFP typu DEM-310GT DDMI,1.25G, 1310nm, SM, 20km, Duplex LC, D-Link compatibilod 2 do 4 dní16.39 € OEM SFP typu DEM-310GT DDMI,1.25G, 1310nm, SM, 20km, Duplex LC, D-Link compatibilPopis produktu: SFP modul s Digital Diagnostic Monitoring Rozhranie: Duplex LC konektor Rýchlosť prenosu: 1,25 Gbit/s Vlnová dĺžka: 1310nm Typ: Single OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR)od 2 do 4 dní37.55 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR)OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. Formát: SFP plus Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp.od 2 do 4 dní45.46 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp.SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilný Compatibility Kompatibilita CISCO Connectors Typ konektoru LC OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, Intel comp.od 2 do 4 dní57.22 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, Intel comp.SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní Formát - SFP plus Typ přenosu - 2 TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+ PORT: 8× Gigabit PoE+ Ports, 2× Giod 2 do 4 dní170.83 € TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+ PORT: 8× Gigabit PoE+ Ports, 2× GiTL-SG2210MP New JetStream 10-portový gigabitový chytrý switch s 8-portovým PoE + napájaním Príkon cez PoE až 150 W: 8 portov napájaných cez PoE + vyhovujúce TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoEPORT: 8× Gigabit PoE Ports, 2× Gigabod 2 do 4 dní128.16 € TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoEPORT: 8× Gigabit PoE Ports, 2× GigabTL-SG2210P 8portový gigabitový Smart PoE Switch s 2 SFP slotmi 8 PoE portov s celkovým výkonom napájania PoE 53W a užitočné funkcie pre správu napájania TP-LINK "JetStream™ 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Gigabit SFP SlotsPORT: 16× Gigabit RJ45 Portod 2 do 4 dní108.97 € TP-LINK "JetStream™ 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Gigabit SFP SlotsPORT: 16× Gigabit RJ45 PortTL-SG2218 16portový gigabitový inteligentný prepínač JetStream s 2 slotmi SFP Plne gigabitové porty: 16 × gigabitové porty RJ45 a 2 × gigabitové sloty SFP TP-LINK "JetStream™ 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 SFP SlotsPORT: 24× Gigabit RJ45 Ports,na objednávku131.99 € TP-LINK "JetStream™ 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 SFP SlotsPORT: 24× Gigabit RJ45 Ports,TL-SG3428 24portový gigabitový riadený prepínač JetStream L2 so 4 slotmi SFP Plne gigabitové porty: 24 × gigabitové porty RJ45 a 4 × gigabitové sloty SFP TP-LINK "JetStream™ 28-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+PORT: 24× Gigabit PoE+ Portsna objednávku369.07 € TP-LINK "JetStream™ 28-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+PORT: 24× Gigabit PoE+ Ports384 W PoE rozpočet: 24 × 802.3at / af vyhovujúce porty PoE + s celkovým napájaním 384 W *. Plne gigabitové porty: 24 × gigabitové porty PoE + a 4 × gigabitové TP-LINK "JetStream™ 8-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 2 SFP SlotsPORT: 8× Gigabit RJ45 Ports, 2od 2 do 4 dní103.38 € TP-LINK "JetStream™ 8-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 2 SFP SlotsPORT: 8× Gigabit RJ45 Ports, 2TL-SG3210 8portový gigabitový L2 + riadený prepínač JetStream s 2 slotmi SFP Plne gigabitové porty: 8 × gigabitové porty RJ45 a 2 × gigabitové sloty SFP TP-LINK "JetStream™ 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE+PORT: 4× Gigabit PoE+ PortsSPEC: 802na objednávku94.95 € TP-LINK "JetStream™ 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE+PORT: 4× Gigabit PoE+ PortsSPEC: 802TL-SG2008P JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE+ 62 W PoE Budget: 4× 802.3at/af-compliant PoE+ ports with a total power supply of 62 W*. Full TP-LINK 10-Port Gigabit PoE+ Switch, 8 Gigabit PoE+ Ports, 1 Gigabit RJ45 Ports and 1 Gigabit SFP Slna objednávku88.89 € TP-LINK 10-Port Gigabit PoE+ Switch, 8 Gigabit PoE+ Ports, 1 Gigabit RJ45 Ports and 1 Gigabit SFP Sl TP-LINK 6-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE+, 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 2× 10/100 Mbpod 2 do 4 dní39.69 € TP-LINK 6-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE+, 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 2× 10/100 MbpHARDWARE FEATURES Interface • 6× 10/100 Mbps RJ45 Ports (ports 1–4 support 802.3af/at PoE+) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: TP-LINK 8-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE, 4× 10/100 Mbps PoE Ports, 4× 10/100 Mbpsna objednávku38.06 € TP-LINK 8-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE, 4× 10/100 Mbps PoE Ports, 4× 10/100 MbpsHARDWARE FEATURES Interface • 8× 10/100 Mbps RJ45 Ports (Ports 1–4 support 802.3af PoE) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP TP-LINK DeltaStream 8-port Pizza-box GPON Optical Line Terminalna objednávku1 307.59 € TP-LINK DeltaStream 8-port Pizza-box GPON Optical Line TerminalDS-P7001-08 8portový optický linkový terminál DeltaStream Pizza-box GPON 8 portov GPON: Podporuje pomer rozdelenia 1:128 pri každom porte – až 1 024 ONT na TP-LINK GPON OLT SFP optical module, Class C+na objednávku77.84 € TP-LINK GPON OLT SFP optical module, Class C+GPON OLT SFP optical module, Class C+ Optický modul formátu SFP pre GPON OLT zariadenie ITU-T G.984.2. Prenosová rýchlosť vysielania 2488 Mbps / príjem 1244 TP-LINK LS1005 LiteWave 5-Port 10/100M Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Casena objednávku7.56 € TP-LINK LS1005 LiteWave 5-Port 10/100M Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic CaseLS1005 5-Portový stolný switch 10/100Mb/s RJ45 s automatickou adaptáciou 5x10/100Mb/s podporou Auto-MDI/MDIX Technológia Green Ethernet šetrí spotrebu TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Casena objednávku16.05 € TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel CaseLS105G 5-Portový stolný switch 10/100/1000Mb/s RJ45 s automatickou adaptáciou 10/100/1000Mb/s podporujúci Auto-MDI/MDIX Technológia Green Ethernet šetrí