AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

SFP/SPF+ moduly

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T) od 2 do 4 dní 22.81 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil od 2 do 4 dní 23.33 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp. od 2 do 4 dní 26.21 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp. SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní Technické informácie : * Prenosová OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp. od 2 do 4 dní 10.35 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp. SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, do 10km, 1310nm (FP), s koncovkou LC, pre duplexné single módové vlákno, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilný Prevádzková OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM) od 2 do 4 dní 10.27 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní (GLC-LH-SM OEM) Technické informácie : * OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp. od 2 do 4 dní 15.12 € OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp. SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilný Technické informácie: * Prenosová rýchlosť OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 1m, Cisco komp. od 2 do 4 dní 17.86 € OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 1m, Cisco komp. OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 3m, Cisco komp. od 2 do 4 dní 24.88 € OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 3m, Cisco komp. OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, 1310nm, LC, dupl., INTEL comp. (E10GSFPLR) od 2 do 4 dní 30.19 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, 1310nm, LC, dupl.,  INTEL comp. (E10GSFPLR) SFP+ modul 10GBASE-LR/LW, multirate, singlemode, 10km, 1310nm, LC dup., DMI , INTEL kompatibilný Kompatibilita INTEL Typ konektoru LC duplex Formát SFP plus OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR) od 2 do 4 dní 90.20 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR) OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. Formát: SFP plus Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp. od 2 do 4 dní 45.46 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp. SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilný Compatibility Kompatibilita CISCO Connectors Typ konektoru LC OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR) od 2 do 4 dní 89.89 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR) SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300m/OM2-85m/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní Formát - SFP plus Typ přenosu - 2 OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 85 od 2 do 4 dní 17.83 € OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 85 SFP+ modul 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilný Dosah podľa vlákna: OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - OEM SFP+ modul, duplex, 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850 nm VCSEL, LC, DMI, od 2 do 4 dní 22.08 € OEM SFP+ modul, duplex, 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850 nm VCSEL, LC, DMI, SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní Formát - SFP plus Typ přenosu - 2 ZyXEL SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC od 2 do 4 dní 78.01 € ZyXEL SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC Výhody Garancia kompatibility vďaka súladu so štandardami Pre zaistenie kompatibility s prepínačmi od ďalších výrobcov odpovedajú transceivery značky Zyxel Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module od 2 do 4 dní 70.09 € Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module Výhody Garancia kompatibility vďaka súladu so štandardami Pre zaistenie kompatibility s prepínačmi od ďalších výrobcov odpovedajú transceivery značky Zyxel