AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Switche

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

MERCUSYS MS105v2 5-port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 ports, Plastic case od 2 do 4 dní 7.79 € MERCUSYS MS105v2 5-port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 ports, Plastic case 5-Portový stolní switch 10/100Mb/s MS105V2 Pět 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s podporou MDI/MDIX Snadné připojení k síti Kompaktní MERCUSYS MS108v2 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case od 2 do 4 dní 7.89 € MERCUSYS MS108v2 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case 8-Portový stolní switch 10/100Mb/s MS108 v2 Osm 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s podporou MDI/MDIX Snadné připojení k síti Kompaktní TP-LINK TL-SF1005D 5-Port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case od 2 do 4 dní 8.83 € TP-LINK TL-SF1005D 5-Port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case 5portový stolní switch 10/100 Mbit/s TL-SF1005D 5 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet TP-LINK TL-SF1008D 8-Port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case od 2 do 4 dní 10.56 € TP-LINK TL-SF1008D 8-Port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case 8 portový stolní switch 10/100 Mbit/s TL-SF1008D 8 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet TP-LINK TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Plastic Case od 2 do 4 dní 15.26 € TP-LINK TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Plastic Case 5portový gigabitový stolní switch TL-SG1005D 5 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km Distance od 2 do 4 dní 15.75 € TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km Distance Modul MiniGBIC TL-SM311LS Jednorežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Sing od 2 do 4 dní 16.82 € TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Sing Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM TL-SM321B Obousměrný SPF modul WDM Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case od 2 do 4 dní 17.37 € TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch LS105G 10/100/1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X TP-LINK TL-SM311LM Gigabit SFP Module, Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 550/275m Distance od 2 do 4 dní 18.45 € TP-LINK TL-SM311LM Gigabit SFP Module, Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 550/275m Distance Modul MiniGBIC TL-SM311LM Multirežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TP-LINK TL-SG105 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case od 2 do 4 dní 18.53 € TP-LINK TL-SG105 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch TL-SG105 5 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power TP-LINK TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Po od 2 do 4 dní 21.67 € TP-LINK TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Po 5portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG105E 5 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní TP-LINK TL-SG1008D 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Plastic Case na objednávku 23.17 € TP-LINK TL-SG1008D 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Plastic Case 8portový gigabitový stolní switch TL-SG1008D 8 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet TP-LINK TL-SF1016D 16-Port 10/100M Desktop Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case od 2 do 4 dní 23.43 € TP-LINK TL-SF1016D 16-Port 10/100M Desktop Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case 16portový stolní přepínač 10/100 Mbit/s TL-SF1016D 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie TP-LINKLS108G LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case od 2 do 4 dní 25.01 € TP-LINKLS108G LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch LS108G 10/100/1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X TP-LINK TL-SG108 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case od 2 do 4 dní 26.42 € TP-LINK TL-SG108 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch TL-SG108 8 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves the power up to TP-LINK TL-SF1016DS 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel C od 2 do 4 dní 27.17 € TP-LINK TL-SF1016DS 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel C 16portový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1016DS 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX Standardní 13'' ocelové TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC module, Single-mode, LC interface od 2 do 4 dní 27.58 € TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC module, Single-mode, LC interface 5-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE, 4× 10/100 Mbps PoE Ports, 1× 10/100 Mbps Non-PoE na objednávku 29.45 € 5-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE, 4× 10/100 Mbps PoE Ports, 1× 10/100 Mbps Non-PoE HARDWARE FEATURES Interface • 5× 10/100 Mbps RJ45 Ports (Ports 1–4 support 802.3af PoE) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP TP-LINK TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Po od 2 do 4 dní 29.59 € TP-LINK TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Po 8portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG108E 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Sing na objednávku 29.89 € TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Sing Obousměrný SPF modul WDM TL-SM321A Obousměrný SPF modul WDM Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora TP-LINK TL-SF1024M 24-Port 10/100M Desktop Switch, 24 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case od 2 do 4 dní 32.69 € TP-LINK TL-SF1024M 24-Port 10/100M Desktop Switch, 24 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case 24portový stolní switch 10/100 Mbit/s TL-SF1024M 24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie TP-LINK TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case od 2 do 4 dní 34.33 € TP-LINK TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case 8portový gigabitový switch TL-SG1008 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports Supports MAC address auto-learning and auto-aging and auto MDI/MDIX Standard 13-inch rackmount TP-LINK TL-SF1024D 24-Port 10/100M Switch, 24 10/100M RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Ca od 2 do 4 dní 35.42 € TP-LINK TL-SF1024D 24-Port 10/100M Switch, 24 10/100M RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Ca 24portový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1024D 24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX. Standardní 13'' ocelové TP-LINK TL-SF1016 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas od 2 do 4 dní 35.55 € TP-LINK TL-SF1016 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas 16portový rackový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1016 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Podporuje