AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

Switche

Filter
Cena od - do
TP-LINK LS1005 LiteWave 5-Port 10/100M Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Casena objednávku7.56 € TP-LINK LS1005 LiteWave 5-Port 10/100M Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic CaseLS1005 5-Portový stolný switch 10/100Mb/s RJ45 s automatickou adaptáciou 5x10/100Mb/s podporou Auto-MDI/MDIX Technológia Green Ethernet šetrí spotrebu TP-LINK TL-SF1008D 8-Port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case- 9% AKCIAod 2 do 4 dní9.99 € 10.98 €TP-LINK TL-SF1008D 8-Port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case8 portový stolní switch 10/100 Mbit/s TL-SF1008D 8 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Singod 2 do 4 dní10.20 € TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, SingObousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM TL-SM321B Obousměrný SPF modul WDM Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km Distanceod 2 do 4 dní12.01 € TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km DistanceModul MiniGBIC TL-SM311LS Jednorežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TP-LINK TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Plastic Caseod 2 do 4 dní15.33 € TP-LINK TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Plastic Case5portový gigabitový stolní switch TL-SG1005D 5 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Casena objednávku16.05 € TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel CaseLS105G 5-Portový stolný switch 10/100/1000Mb/s RJ45 s automatickou adaptáciou 10/100/1000Mb/s podporujúci Auto-MDI/MDIX Technológia Green Ethernet šetrí MERCUSYS MS108G 8-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic caseod 2 do 4 dní16.38 € MERCUSYS MS108G 8-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case8-Port 10/100/1,000 Mbps Desktop Switch MS108G Eight 10/100/1,000 Mbps auto-negotiation RJ45 ports with auto MDI / MDIX supported Easily wired network TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Caseod 2 do 4 dní16.87 € TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch LS105G 10/100/1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X TP-LINK TL-SG1008D 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Plastic Case- 20%od 2 do 4 dní19.00 € 23.75 €TP-LINK TL-SG1008D 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Plastic Case8portový gigabitový stolní switch TL-SG1008D 8 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet TP-LINK TL-SF1016D 16-Port 10/100M Desktop Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Casena objednávku23.69 € TP-LINK TL-SF1016D 16-Port 10/100M Desktop Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case16portový stolní přepínač 10/100 Mbit/s TL-SF1016D 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie TP-LINKLS108G LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Casena objednávku24.39 € TP-LINKLS108G LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel CaseLS108G 8-Portový stolný switch 10/100/1000Mb/s RJ45 s automatickou adaptáciou 10/100/1000Mb/s podporujúci Auto-MDI/MDIX Technológia Green Ethernet šetrí TP-LINKLS108G LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Casena objednávku24.39 € TP-LINKLS108G LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch LS108G 10/100/1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X TP-LINK TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Pona objednávku25.11 € TP-LINK TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Po5portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG105E 5 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní TP-LINK TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Pood 2 do 4 dní34.32 € TP-LINK TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Po8portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG108E 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní TP-LINK TL-SF1005P 5-Port 10/100M Desktop PoE Switch, 5 10/100M RJ45 Ports including 4 PoE Portsod 2 do 4 dní35.47 € TP-LINK TL-SF1005P 5-Port 10/100M Desktop PoE Switch, 5 10/100M RJ45 Ports including 4 PoE PortsStolní switch s 5 porty 10/100 Mb/s, 4 porty mají PoE TL-SF1005P 5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100 Mb/s 4 porty mají napájení PoE a TP-LINK TL-SF1016 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Casna objednávku36.41 € TP-LINK TL-SF1016 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas16portový rackový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1016 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Podporuje TP-LINK 8-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE, 4× 10/100 Mbps PoE Ports, 4× 10/100 Mbpsna objednávku38.06 € TP-LINK 8-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE, 4× 10/100 Mbps PoE Ports, 4× 10/100 MbpsHARDWARE FEATURES Interface • 8× 10/100 Mbps RJ45 Ports (Ports 1–4 support 802.3af PoE) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP TP-LINK 6-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE+, 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 2× 10/100 Mbpod 2 do 4 dní39.69 € TP-LINK 6-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE+, 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 2× 10/100 MbpHARDWARE FEATURES Interface • 6× 10/100 Mbps RJ45 Ports (ports 1–4 support 802.3af/at PoE+) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: TP-LINK TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Caseod 2 do 4 dní40.87 € TP-LINK TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case8portový gigabitový switch TL-SG1008 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports Supports MAC address auto-learning and auto-aging and auto MDI/MDIX Standard 13-inch rackmount TP-LINK TL-SG1005P 5-Port Gigabit Desktop PoE Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports including 4 PoE portsod 2 do 4 dní46.74 € TP-LINK TL-SG1005P 5-Port Gigabit Desktop PoE Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports including 4 PoE portsStolní switch s 5 gigabitovými porty, 4 porty mají PoE TL-SG1005P 5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100/1000 Mb/s Porty mají napájení PoE a TP-LINK TL-SF1008P 8-Port 10/100M Desktop PoE Switch, 8 10/100M RJ45 Ports including 4 PoE Portsna objednávku46.81 € TP-LINK TL-SF1008P 8-Port 10/100M Desktop PoE Switch, 8 10/100M RJ45 Ports including 4 PoE PortsStolní switch s 8 porty 10/100 Mb/s včetně 4 PoE portů TL-SF1008P Díky čtyřem portům s PoE přenáší data i napájení pomocí jednoho kabelu Spolupracuje se 9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+, 8× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 1× 10/100 Mbps Non-Pood 2 do 4 dní59.51 € 9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+, 8× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 1× 10/100 Mbps Non-PoHARDWARE FEATURES Interface • 9× 10/100 Mbps RJ45 Ports (8× 10/100 Mbps 802.3af/at PoE+ ports) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: TP-LINK TL-SG1008P 8-Port Gigabit Desktop PoE Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports including 4 PoE Portsna objednávku59.61 € TP-LINK TL-SG1008P 8-Port Gigabit Desktop PoE Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports including 4 PoE Ports8portový gigabitový stolní switch s 4 porty PoE TL-SG1008P 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Se čtveřicí portů PoE probíhá přenos dat a napájení v jednom TP-LINK TL-SG1016 16-Port Gigabit Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Casna objednávku72.40 € TP-LINK TL-SG1016 16-Port Gigabit Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas16portový gigabitový switch TL-SG1016 16 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40% spotřeby Podporuje automatické