AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

Home  Zákaznícka sekcia  Obchodné podmienky  Akcie      Servis Synology

e-mail: info@azpc.sk,tel.:  0907 346 882 /denne od 8.00 do 12.00 hod./

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Switche

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

MERCUSYS MS105v2 5-port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 ports, Plastic case od 2 do 4 dní 7.69 € MERCUSYS MS105v2 5-port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 ports, Plastic case 5-Portový stolní switch 10/100Mb/s MS105V2 Pět 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s podporou MDI/MDIX Snadné připojení k síti Kompaktní MERCUSYS MS108v2 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case od 2 do 4 dní 8.41 € MERCUSYS MS108v2 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case 8-Portový stolní switch 10/100Mb/s MS108 v2 Osm 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s podporou MDI/MDIX Snadné připojení k síti Kompaktní TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Sing na objednávku 10.28 € TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Sing Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM TL-SM321B Obousměrný SPF modul WDM Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, MERCUSYS MS105G 5-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case na objednávku 11.39 € MERCUSYS MS105G 5-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case 5 portový přepínač 10/100/1 000 Mb/s MS105G Pět 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s automatickou podporou MDI/MDIX Snadné připojení k TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km Distance od 2 do 4 dní 11.87 € TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km Distance Modul MiniGBIC TL-SM311LS Jednorežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TP-LINK TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Plastic Case na objednávku 13.82 € TP-LINK TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Plastic Case 5portový gigabitový stolní switch TL-SG1005D 5 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case od 2 do 4 dní 15.49 € TP-LINK LS105G LiteWave 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch LS105G 10/100/1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X TP-LINK TL-SG105 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case na objednávku 17.17 € TP-LINK TL-SG105 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch TL-SG105 5 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power MERCUSYS MS108G 8-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case od 2 do 4 dní 18.45 € MERCUSYS MS108G 8-port 10/100/1000M mini Desktop Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case 8-Port 10/100/1,000 Mbps Desktop Switch MS108G Eight 10/100/1,000 Mbps auto-negotiation RJ45 ports with auto MDI / MDIX supported Easily wired network TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Sing na objednávku 19.81 € TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Sing Obousměrný SPF modul WDM TL-SM321A Obousměrný SPF modul WDM Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora TP-LINKLS108G LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case od 2 do 4 dní 22.49 € TP-LINKLS108G LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch LS108G 10/100/1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X TP-LINK TL-SF1016D 16-Port 10/100M Desktop Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case od 2 do 4 dní 23.08 € TP-LINK TL-SF1016D 16-Port 10/100M Desktop Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case 16portový stolní přepínač 10/100 Mbit/s TL-SF1016D 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie TP-LINK TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Po od 2 do 4 dní 23.16 € TP-LINK TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Po 5portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG105E 5 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC module, Single-mode, LC interface od 2 do 4 dní 27.58 € TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC module, Single-mode, LC interface TP-LINK TL-SF1016DS 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel C od 2 do 4 dní 29.02 € TP-LINK TL-SF1016DS 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel C 16portový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1016DS 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX Standardní 13'' ocelové TP-LINK TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Po od 2 do 4 dní 31.58 € TP-LINK TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Po 8portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG108E 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní TP-LINK TL-SF1024M 24-Port 10/100M Desktop Switch, 24 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case od 2 do 4 dní 34.86 € TP-LINK TL-SF1024M 24-Port 10/100M Desktop Switch, 24 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case 24portový stolní switch 10/100 Mbit/s TL-SF1024M 24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie TP-LINK TL-SF1016 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas od 2 do 4 dní 35.04 € TP-LINK TL-SF1016 16-Port 10/100M Switch, 16 10/100M RJ45 Ports, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Cas 16portový rackový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1016 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Podporuje TP-LINK TL-SF1005P 5-Port 10/100M Desktop PoE Switch, 5 10/100M RJ45 Ports including 4 PoE Ports od 2 do 4 dní 35.77 € TP-LINK TL-SF1005P 5-Port 10/100M Desktop PoE Switch, 5 10/100M RJ45 Ports including 4 PoE Ports Stolní switch s 5 porty 10/100 Mb/s, 4 porty mají PoE TL-SF1005P 5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100 Mb/s 4 porty mají napájení PoE a TP-LINK TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case od 2 do 4 dní 36.66 € TP-LINK TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case 8portový gigabitový switch TL-SG1008 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports Supports MAC address auto-learning and auto-aging and auto MDI/MDIX Standard 13-inch rackmount TP-LINK TL-SF1008P 8-Port 10/100M Desktop PoE Switch, 8 10/100M RJ45 Ports including 4 PoE Ports od 2 do 4 dní 38.28 € TP-LINK TL-SF1008P 8-Port 10/100M Desktop PoE Switch, 8 10/100M RJ45 Ports including 4 PoE Ports Stolní switch s 8 porty 10/100 Mb/s včetně 4 PoE portů TL-SF1008P Díky čtyřem portům s PoE přenáší data i napájení pomocí jednoho kabelu Spolupracuje se TP-LINK TL-SG1005P 5-Port Gigabit Desktop PoE Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports including 4 PoE ports od 2 do 4 dní 47.38 € TP-LINK TL-SG1005P 5-Port Gigabit Desktop PoE Switch, 5 Gigabit RJ45 Ports including 4 PoE ports Stolní switch s 5 gigabitovými porty, 4 porty mají PoE TL-SG1005P 5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100/1000 Mb/s Porty mají napájení PoE a TP-LINK TL-SG116 16-Port Gigabit Desktop Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case od 2 do 4 dní 53.35 € TP-LINK TL-SG116 16-Port Gigabit Desktop Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case 16-Port Gigabitový stolní Switch TL-SG116 16 portů RJ45 s automatickou adaptací 10/100/1000Mb/s podporujících Auto-MDI/MDIX Technologie Green Ethernet šetří TP-LINK TL-SG1016D 16-Port Gigabit Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Ca od 2 do 4 dní 53.53 € TP-LINK TL-SG1016D 16-Port Gigabit Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Ca 16portový gigabitový switch TL-SG1016D 16 portů 10/100/1 000 Mbit/s Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby.* Podporuje automatické