AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Ubiquiti

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC od 2 do 4 dní 13.94 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, multimode do 300, LC (2pack) od 2 do 4 dní 41.13 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, multimode do 300, LC  (2pack) SFP modul 10Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 300m (při 50/125um) konektor LC Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua od 2 do 4 dní 4.82 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 1m, farba Aqua od 2 do 4 dní 5.72 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 1m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua od 2 do 4 dní 6.80 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 3m, farba Aqua od 2 do 4 dní 7.88 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 3m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 5m, farba Aqua od 2 do 4 dní 8.77 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 5m, farba Aqua Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m od 2 do 4 dní 18.23 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 2m od 2 do 4 dní 22.79 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 2m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m od 2 do 4 dní 27.33 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti EP-54V-150W-DC od 2 do 4 dní 80.04 € Ubiquiti EP-54V-150W-DC Ubiquiti ES-10X od 2 do 4 dní 103.68 € Ubiquiti ES-10X Model: ES-10X • (8) Gigabit RJ45 Ports • (2) SFP Ports • Non-Blocking Throughput: 10 Gbps • Switching Capacity: 20 Gbps • Forwarding Rate: 14.88 Mpps • Ubiquiti ES-16-150W 16x1000Mbps PoE/PoE+/PoE24V od 2 do 4 dní 304.28 € Ubiquiti ES-16-150W  16x1000Mbps    PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP Total Non-Blocking Throughput 18 Gbps Gigabit RJ45 Ports 16 SFP+ Ports N/A SFP Ports 2 2 Max. Power Consumption 150W PoE Ubiquiti ES-16XP (PoE switch 24/48V) od 2 do 4 dní 376.76 € Ubiquiti ES-16XP  (PoE switch 24/48V) Managed PoE Gigabit Switch port: 16x PoE: 24V/48V pasive PoE Ubiquiti ES-5XP (PoE switch 24V) od 2 do 4 dní 87.80 € Ubiquiti ES-5XP  (PoE switch 24V) Managed PoE+ Gigabit Switch port: 5x PoE: 24V pasive PoE Ubiquiti ES-8-150W 8x1000Mbps PoE/PoE+/PoE24V od 2 do 4 dní 193.81 € Ubiquiti ES-8-150W  8x1000Mbps    PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP Total Non-Blocking Throughput 10 Gbps Gigabit RJ45 Ports 8 SFP+ Ports N/A SFP Ports 2 2 Max. Power Consumption 150W PoE Ubiquiti ES24-250W 24x1000Mbps + 2xSFP PoE/PoE+/PoE24V od 2 do 4 dní 414.05 € Ubiquiti ES24-250W  24x1000Mbps + 2xSFP   PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP Total Non-Blocking Throughput 26 Gbps Gigabit RJ45 Ports 24 SFP+ Ports N/A SFP Ports 2 Max. Power Consumption 250W Ubiquiti ES24-500W 24x1000Mbps + 2xSFP PoE/PoE+/PoE24V od 2 do 4 dní 569.04 € Ubiquiti ES24-500W  24x1000Mbps + 2xSFP   PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP Total Non-Blocking Throughput 26 Gbps Gigabit RJ45 Ports 24 SFP+ Ports N/A SFP Ports 2 Max. Power Consumption 500W Ubiquiti ES24-LITE od 2 do 4 dní 205.33 € Ubiquiti ES24-LITE výkonný Enterprise switch EdgeSwitch ™ Lite současně zpracovává provoz na všech portech při rychlosti linky bez ztráty paketů. Celkem no-blocking Ubiquiti ES48-750W 48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+ PoE/PoE+/PoE24V od 2 do 4 dní 995.47 € Ubiquiti ES48-750W  48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+    PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP/SFP+ Total Non-Blocking Throughput 70Gbps Gigabit RJ45 Ports 48 SFP+ Ports 2 SFP Ports 2 Max. Power Consumption 750W Ubiquiti ES48-LITE od 2 do 4 dní 407.49 € Ubiquiti ES48-LITE výkonný Enterprise switch EdgeSwitch ™ Lite současně zpracovává provoz na všech portech při rychlosti linky bez ztráty paketů. Celkem no-blocking Ubiquiti EdgePoint EP-R8 (router 6x LAN+2x SFP) od 2 do 4 dní 433.81 € Ubiquiti EdgePoint  EP-R8  (router 6x LAN+2x SFP) The EP-R8 features six RJ45 Ethernet ports and two combination RJ45/SFP Ethernet ports. Bottom Panel • Power Options • 54VDC, 6A Terminal Block • Dual PoE Ubiquiti EdgePoint R6 od 2 do 4 dní 114.89 € Ubiquiti EdgePoint R6 EP-R6 Dimensions 188.6 x 177.1 x 49.8 mm (7.43 x 6.97 x 1.96") Weight 605 g (1.33 lb) Enclosure Characteristics Polycarbonate with UV Resistance Max. Power Ubiquiti EdgeSwitch 16 Fiber (16x SFP+; 4x 1000Mbps) od 2 do 4 dní 557.72 € Ubiquiti EdgeSwitch 16 Fiber  (16x SFP+; 4x 1000Mbps) Hardware Specifications ES-16-XG Dimensions 443 x 221 x 43 mm (17.44 x 8.70 x 1.69") Weight Rack-Mount Brackets Included Rack-Mount Brackets Excluded 2.71 kg