AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

ZyXEL

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

ZyXEL ACADEMY Training Voucher (Poukazka na technicke certifikacne skolenie - WEB registracia) od 2 do 4 dní 243.56 € ZyXEL ACADEMY Training Voucher (Poukazka na technicke certifikacne skolenie - WEB registracia) Universal Voucher for 2-day technical certification training of ZyXEL Education Centre concept, for registration on local ZyXEL webpage ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meter od 2 do 4 dní 170.06 € ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meter ZyXEL ES-105A, 5p switch (5x10/100, 2xQoS, metal housing) od 2 do 4 dní 11.61 € ZyXEL ES-105A, 5p switch (5x10/100, 2xQoS, metal housing) ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navrhnutý predovšetkým pre domáce siete a malé firmy. Ponúka Vám špeciálne "VIP porty", vďaka ktorým ZyXEL GS-105Sv.2 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports " na objednávku 16.83 € ZyXEL GS-105Sv.2 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports " System Specifications Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit ZyXEL GS-108B, 8p Gbit switch (8x10/100/1000, desktop) od 2 do 4 dní 27.27 € ZyXEL GS-108B, 8p Gbit switch (8x10/100/1000, desktop) Jednoduché a spoľahlivé riešenie gigabitovej siete pre domácnosti a malé kancelárie. - 8 portov 10/100/1000 Mbps Full-duplex s automatickým nastavením - ZyXEL GS-108S, 8p Gigabit Switch, 4QoS (2x High, 2x Middle), 802.3az(Green), desktop, plastic housin od 2 do 4 dní 24.67 € ZyXEL GS-108S, 8p Gigabit Switch, 4QoS (2x High, 2x Middle), 802.3az(Green), desktop, plastic housin ZyXEL GS-108S v2 je stolový switch Gigabit Ethernet s 8 portami, ktorý jednoducho pripojí mnoho zariadení na domácej sieti. Nová konštrukcia zariadenia navyše ZyXEL GS1100-10HP 10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (Green od 2 do 4 dní 135.86 € ZyXEL GS1100-10HP 10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (Green Technické parametre: GS1100-10HP 8-port GbE Unmanaged PoE Switch with GbE Uplink • Non-blocking, wire-speed transmission • Auto MDI/MDI-X support • Two SFP ZyXEL GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop od 2 do 4 dní 68.00 € ZyXEL GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop ZyXEL GS1100-24E, 24-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" rac na objednávku 88.88 € ZyXEL GS1100-24E, 24-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" rac ZyXEL GS1200-5HP, 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), od 2 do 4 dní 72.17 € ZyXEL GS1200-5HP, 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), GS1200-5HP v2 Description 5-Port Web Managed PoE Gigabit Switch Case Metal Key Features Auto MDI/MDI-X Yes Store and Forward Yes Full Duplex Capability Yes Flow ZyXEL GS1200-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), od 2 do 4 dní 88.88 € ZyXEL GS1200-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), Webový sprievodca pre jednoduchú správu a nastavenie Pre prepínače GS1200-5/GS1200-8 je k dispozícii webový sprievodca, ktorý vás rýchle a jednoducho prevedie ZyXEL GS1900-10HP 10-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az od 2 do 4 dní 141.09 € ZyXEL GS1900-10HP 10-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az Jednoduché, rýchle a inteligentne konfigurovateľné prepínače pre konektivitu v malých firmách Séria inteligentných konfigurovateľných prepínačov Zyxel ZyXEL GS1900-24, 24p (24Gigabit RJ45 + 2 SFP), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Rackmount od 2 do 4 dní 130.55 € ZyXEL GS1900-24, 24p (24Gigabit RJ45 + 2 SFP), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Rackmount Chytré konfigurovateľné switche Gigabit v stolnom prevedení ZyXEL GS1900 je rad inteligentných konfigurovateľných switchov s 8/16/24 portami GbE Gigabit , ZyXEL GS1900-24E, 24p (24Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Desktop od 2 do 4 dní 119.64 € ZyXEL GS1900-24E, 24p (24Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Desktop Jednoduché, rýchle a inteligentne konfigurovateľné prepínače pre konektivitu v malých firmách Séria inteligentných konfigurovateľných prepínačov Zyxel ZyXEL GS1900-24EP, 24-port GbE L2, 12 Port PoE Smart Switch, rackmount, 130 Watt od 2 do 4 dní 245.50 € ZyXEL GS1900-24EP, 24-port GbE L2, 12 Port PoE Smart Switch, rackmount, 130 Watt 24-port GbE L2, 12 Port PoE Smart Switch, rackmount, 130 Watt ZyXEL GS1900-24HP, 24p (24Gigabit RJ45 + 2 SFP,), POE IPv6, WebManaged, Rackmount od 2 do 4 dní 270.57 € ZyXEL GS1900-24HP, 24p (24Gigabit RJ45 + 2 SFP,), POE IPv6, WebManaged,  Rackmount ZyXEL GS1900-8, 8p (8Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green), od 2 do 4 dní 64.82 € ZyXEL GS1900-8, 8p (8Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Jednoduché, rýchle a inteligentne konfigurovateľné prepínače pre konektivitu v malých firmách Séria inteligentných konfigurovateľných prepínačov Zyxel ZyXEL GS1900-8HP, 8p (8Gigabit RJ45,), POE IPv6, WebManaged, Fanless (green), od 2 do 4 dní 120.20 € ZyXEL GS1900-8HP, 8p (8Gigabit RJ45,), POE IPv6, WebManaged, Fanless (green), Jednoduché, rýchle a inteligentne konfigurovateľné prepínače pre konektivitu v malých firmách Séria inteligentných konfigurovateľných prepínačov Zyxel ZyXEL SFP-LX-10-D, Single-Mode SFP transceiver, LC, 10km od 2 do 4 dní 145.15 € ZyXEL SFP-LX-10-D, Single-Mode SFP transceiver, LC, 10km Výhody Garancia kompatibility vďaka súladu so štandardami Pre zaistenie kompatibility s prepínačmi od ďalších výrobcov odpovedajú transceivery značky Zyxel ZyXEL SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC od 2 do 4 dní 104.55 € ZyXEL SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC Výhody Garancia kompatibility vďaka súladu so štandardami Pre zaistenie kompatibility s prepínačmi od ďalších výrobcov odpovedajú transceivery značky Zyxel ZyXEL XGS2210-28, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ od 2 do 4 dní 919.39 € ZyXEL XGS2210-28, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ZyXEL XS1930-12HP, 8-port Multi-Gigabit Smart Managed PoE Switch 375Watt 802.3BT, 2 x 10GbE + 2 x SF od 2 do 4 dní 1 084.82 € ZyXEL XS1930-12HP, 8-port Multi-Gigabit Smart Managed PoE Switch 375Watt 802.3BT, 2 x 10GbE + 2 x SF XS1930-12HP, 8-port Multi-Gigabit Smart Managed PoE Switch 375Watt 802.3BT, 2 x 10GbE + 2 x SFP+ Uplink Zyxel GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 4 x PoE, 60 Watt od 2 do 4 dní 49.20 € Zyxel GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 4 x PoE, 60 Watt Vyhovuje rozpočtu aj nárokom malých organizácií Zyxel GS1005HP disponuje 5 gigabitovými Ethernetovými portami, z ktorých 4 sú PoE porty s celkovou napájacou Zyxel GS1008-HP, 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 8 x PoE, 60 Watt od 2 do 4 dní 75.30 € Zyxel GS1008-HP, 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 8 x PoE, 60 Watt Vyhovuje rozpočtu aj nárokom malých organizácií Prepínač Zyxel GS1008HP má 8 gigabitových Ethernetových portov. Každý z nich umožňuje napájanie cez