AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

ZyXEL

Filter
Cena od - do
ZyXEL ACADEMY Training Voucher (Poukazka na technicke certifikacne skolenie - WEB registracia)na objednávku243.56 € ZyXEL ACADEMY Training Voucher (Poukazka na technicke certifikacne skolenie - WEB registracia)Universal Voucher for 2-day technical certification training of ZyXEL Education Centre concept, for registration on local ZyXEL webpage ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meterod 2 do 4 dní170.06 € ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meter ZyXEL GS-105B, 5p Gbit switch (5x10/100/1000, desktop - metal)od 2 do 4 dní20.75 € ZyXEL GS-105B, 5p Gbit switch (5x10/100/1000, desktop - metal)Jednoduché a spoľahlivé riešenie gigabitovej siete pre domácnosti a malé kancelárie. - 5 portov 10/100/1000 Mbps Full-duplex s automatickým nastavením - ZyXEL GS-105Sv.2 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "od 2 do 4 dní16.83 € ZyXEL GS-105Sv.2 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "System Specifications Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit ZyXEL GS-108B, 8p Gbit switch (8x10/100/1000, desktop)od 2 do 4 dní27.27 € ZyXEL GS-108B, 8p Gbit switch (8x10/100/1000, desktop)Jednoduché a spoľahlivé riešenie gigabitovej siete pre domácnosti a malé kancelárie. - 8 portov 10/100/1000 Mbps Full-duplex s automatickým nastavením - ZyXEL GS-108S, 8p Gigabit Switch, 4QoS (2x High, 2x Middle), 802.3az(Green), desktop, plastic housinod 2 do 4 dní24.67 € ZyXEL GS-108S, 8p Gigabit Switch, 4QoS (2x High, 2x Middle), 802.3az(Green), desktop, plastic housinZyXEL GS-108S v2 je stolový switch Gigabit Ethernet s 8 portami, ktorý jednoducho pripojí mnoho zariadení na domácej sieti. Nová konštrukcia zariadenia navyše ZyXEL GS1100-10HP 10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (Greenod 2 do 4 dní135.86 € ZyXEL GS1100-10HP 10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (GreenTechnické parametre: GS1100-10HP 8-port GbE Unmanaged PoE Switch with GbE Uplink • Non-blocking, wire-speed transmission • Auto MDI/MDI-X support • Two SFP ZyXEL GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktopod 2 do 4 dní68.00 € ZyXEL GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop ZyXEL GS1100-24E, 24-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" racod 2 do 4 dní88.88 € ZyXEL GS1100-24E, 24-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" rac ZyXEL GS1200-5HP, 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W),od 2 do 4 dní72.17 € ZyXEL GS1200-5HP, 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W),GS1200-5HP v2 Description 5-Port Web Managed PoE Gigabit Switch Case Metal Key Features Auto MDI/MDI-X Yes Store and Forward Yes Full Duplex Capability Yes Flow ZyXEL GS1900-24E, 24p (24Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Desktopod 2 do 4 dní119.64 € ZyXEL GS1900-24E, 24p (24Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green), DesktopJednoduché, rýchle a inteligentne konfigurovateľné prepínače pre konektivitu v malých firmách Séria inteligentných konfigurovateľných prepínačov Zyxel ZyXEL GS1900-24EP, 24-port GbE L2, 12 Port PoE Smart Switch, rackmount, 130 Wattod 2 do 4 dní245.50 € ZyXEL GS1900-24EP, 24-port GbE L2, 12 Port PoE Smart Switch, rackmount, 130 Watt24-port GbE L2, 12 Port PoE Smart Switch, rackmount, 130 Watt ZyXEL GS1900-24HP, 24p (24Gigabit RJ45 + 2 SFP,), POE IPv6, WebManaged, Rackmountna objednávku270.57 € ZyXEL GS1900-24HP, 24p (24Gigabit RJ45 + 2 SFP,), POE IPv6, WebManaged,  Rackmount ZyXEL GS1900-48, 48p (48Gigabit RJ45 + 2 SFP,), IPv6, WebManaged,na objednávku240.24 € ZyXEL GS1900-48, 48p (48Gigabit RJ45 + 2 SFP,), IPv6, WebManaged, ZyXEL GS1900-48HP, 48p (48Gigabit RJ45 + 2 SFP,), IPv6, WebManaged, PoE 802.3atna objednávku454.24 € ZyXEL GS1900-48HP, 48p (48Gigabit RJ45 + 2 SFP,), IPv6, WebManaged, PoE 802.3at50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 170W, 19" ZyXEL GS1900-8, 8p (8Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green),od 2 do 4 dní64.82 € ZyXEL GS1900-8, 8p (8Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green),Jednoduché, rýchle a inteligentne konfigurovateľné prepínače pre konektivitu v malých firmách Séria inteligentných konfigurovateľných prepínačov Zyxel ZyXEL GS1900-8HP, 8p (8Gigabit RJ45,), POE IPv6, WebManaged, Fanless (green),na objednávku120.20 € ZyXEL GS1900-8HP, 8p (8Gigabit RJ45,), POE IPv6, WebManaged, Fanless (green),Jednoduché, rýchle a inteligentne konfigurovateľné prepínače pre konektivitu v malých firmách Séria inteligentných konfigurovateľných prepínačov Zyxel ZyXEL SFP-LX-10-D, Single-Mode SFP transceiver, LC, 10kmod 2 do 4 dní145.15 € ZyXEL SFP-LX-10-D, Single-Mode SFP transceiver, LC, 10kmVýhody Garancia kompatibility vďaka súladu so štandardami Pre zaistenie kompatibility s prepínačmi od ďalších výrobcov odpovedajú transceivery značky Zyxel ZyXEL SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LCod 2 do 4 dní104.55 € ZyXEL SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LCVýhody Garancia kompatibility vďaka súladu so štandardami Pre zaistenie kompatibility s prepínačmi od ďalších výrobcov odpovedajú transceivery značky Zyxel ZyXEL XGS2210-28, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+od 2 do 4 dní919.39 € ZyXEL XGS2210-28, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ Zyxel GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 4 x PoE, 60 Wattna objednávku49.20 € Zyxel GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 4 x PoE, 60 WattVyhovuje rozpočtu aj nárokom malých organizácií Zyxel GS1005HP disponuje 5 gigabitovými Ethernetovými portami, z ktorých 4 sú PoE porty s celkovou napájacou Zyxel GS1200-5, 5 Port Gigabit webmanaged Switchod 2 do 4 dní27.27 € Zyxel GS1200-5, 5 Port Gigabit  webmanaged SwitchDescription 5-Port Web Managed Gigabit Switch Case Metal Key Features Auto MDI/MDI-X Yes Store and Forward Yes Full Duplex Capability Yes Flow Control Zyxel GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged Switchod 2 do 4 dní37.71 € Zyxel GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged SwitchDescription 8-Port Web Managed Gigabit Switch Case Metal Key Features Auto MDI/MDI-X Yes Store and Forward Yes Full Duplex Capability Yes Flow Control Zyxel GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BTod 2 do 4 dní168.71 € Zyxel GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BTModel GS1350-6HP Product name 5-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink Switch class Smart Managed Port Density Total port count 6 100/1000 Mbps