AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

ZyXEL

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

ZyXEL ES-105A, 5p switch (5x10/100, 2xQoS, metal housing) od 2 do 4 dní 11.06 € ZyXEL ES-105A, 5p switch (5x10/100, 2xQoS, metal housing) ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navrhnutý predovšetkým pre domáce siete a malé firmy. Ponúka Vám špeciálne "VIP porty", vďaka ktorým ZyXEL ES-108A, 8p switch (8x10/100, 3xQoS, metal housing) od 2 do 4 dní 16.40 € ZyXEL ES-108A, 8p switch (8x10/100, 3xQoS, metal housing) ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-108A je navrhnutý predovšetkým pre domáce siete a malé firmy. Ponúka Vám špeciálne "VIP porty", vďaka ktorým ZyXEL GS-105B, 5p Gbit switch (5x10/100/1000, desktop - metal) od 2 do 4 dní 20.38 € ZyXEL GS-105B, 5p Gbit switch (5x10/100/1000, desktop - metal) Jednoduché a spoľahlivé riešenie gigabitovej siete pre domácnosti a malé kancelárie. - 5 portov 10/100/1000 Mbps Full-duplex s automatickým nastavením - ZyXEL GS-108B, 8p Gbit switch (8x10/100/1000, desktop) od 2 do 4 dní 26.78 € ZyXEL GS-108B, 8p Gbit switch (8x10/100/1000, desktop) Jednoduché a spoľahlivé riešenie gigabitovej siete pre domácnosti a malé kancelárie. - 8 portov 10/100/1000 Mbps Full-duplex s automatickým nastavením - ZyXEL GS-108S, 8p Gigabit Switch, 4QoS (2x High, 2x Middle), 802.3az(Green), desktop, plastic housin od 2 do 4 dní 24.12 € ZyXEL GS-108S, 8p Gigabit Switch, 4QoS (2x High, 2x Middle), 802.3az(Green), desktop, plastic housin ZyXEL GS-108S v2 je stolový switch Gigabit Ethernet s 8 portami, ktorý jednoducho pripojí mnoho zariadení na domácej sieti. Nová konštrukcia zariadenia navyše ZyXEL GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop od 2 do 4 dní 71.63 € ZyXEL GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop LAN switche triedy Enterprise * Neblokujúca konštrukcia (prenos dát s wire-speed charakteristikou) * Podpora Auto MDI/MDI-X * Kompatibilné s IEEE 802.3az * Bez ZyXEL GS1100-24E, 24-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" rac od 2 do 4 dní 92.81 € ZyXEL GS1100-24E, 24-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" rac ZyXEL GS1200-5HP, 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), od 2 do 4 dní 69.44 € ZyXEL GS1200-5HP, 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), GS1200-5HP v2 Description 5-Port Web Managed PoE Gigabit Switch Case Metal Key Features Auto MDI/MDI-X Yes Store and Forward Yes Full Duplex Capability Yes Flow ZyXEL GS1200-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), od 2 do 4 dní 93.97 € ZyXEL GS1200-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), Webový sprievodca pre jednoduchú správu a nastavenie Pre prepínače GS1200-5/GS1200-8 je k dispozícii webový sprievodca, ktorý vás rýchle a jednoducho prevedie ZyXEL GS1900-10HP 10-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az od 2 do 4 dní 129.70 € ZyXEL GS1900-10HP 10-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az Jednoduché, rýchle a inteligentne konfigurovateľné prepínače pre konektivitu v malých firmách Séria inteligentných konfigurovateľných prepínačov Zyxel ZyXEL GS1900-24, 24-port GbE L2, 12 Port PoE Smart Switch, rackmount, 130 Watt od 2 do 4 dní 220.73 € ZyXEL GS1900-24, 24-port GbE L2, 12 Port PoE Smart Switch, rackmount, 130 Watt ZyXEL GS1900-24, 24p (24Gigabit RJ45 + 2 SFP), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Rackmount od 2 do 4 dní 133.44 € ZyXEL GS1900-24, 24p (24Gigabit RJ45 + 2 SFP), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Rackmount Chytré konfigurovateľné switche Gigabit v stolnom prevedení ZyXEL GS1900 je rad inteligentných konfigurovateľných switchov s 8/16/24 portami GbE Gigabit , ZyXEL GS1900-24E, 24p (24Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Desktop od 2 do 4 dní 127.04 € ZyXEL GS1900-24E, 24p (24Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Desktop Jednoduché, rýchle a inteligentne konfigurovateľné prepínače pre konektivitu v malých firmách Séria inteligentných konfigurovateľných prepínačov Zyxel ZyXEL GS1900-48, 48p (48Gigabit RJ45 + 2 SFP,), IPv6, WebManaged, od 2 do 4 dní 302.47 € ZyXEL GS1900-48, 48p (48Gigabit RJ45 + 2 SFP,), IPv6, WebManaged, ZyXEL GS1900-48HP, 48p (48Gigabit RJ45 + 2 SFP,), IPv6, WebManaged, PoE 802.3at od 2 do 4 dní 510.95 € ZyXEL GS1900-48HP, 48p (48Gigabit RJ45 + 2 SFP,), IPv6, WebManaged, PoE 802.3at ZyXEL GS1900-8, 8p (8Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green), od 2 do 4 dní 76.38 € ZyXEL GS1900-8, 8p (8Gigabit RJ45,), IPv6, WebManaged, Fanless (green), Jednoduché, rýchle a inteligentne konfigurovateľné prepínače pre konektivitu v malých firmách Séria inteligentných konfigurovateľných prepínačov Zyxel ZyXEL GS1900-8HP, 8p (8Gigabit RJ45,), POE IPv6, WebManaged, Fanless (green), od 2 do 4 dní 109.87 € ZyXEL GS1900-8HP, 8p (8Gigabit RJ45,), POE IPv6, WebManaged, Fanless (green), Jednoduché, rýchle a inteligentne konfigurovateľné prepínače pre konektivitu v malých firmách Séria inteligentných konfigurovateľných prepínačov Zyxel ZyXEL GS2210-24HP, 28p L2+ man. sw (24xGbit RJ45, 4xGbit DualP RJ45/SFP, 2xGbit SFP, PoE) od 2 do 4 dní 789.45 € ZyXEL GS2210-24HP, 28p L2+ man. sw (24xGbit RJ45, 4xGbit DualP RJ45/SFP, 2xGbit SFP, PoE) Aktívne riadenie prevádzky pre konvergované sieťové aplikácie Prepínače Zyxel XGS2210/GS2210 ponúkajú širokú paletu funkcií na druhej vrstve, ktoré ZyXEL GS2210-8, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual od 2 do 4 dní 198.58 € ZyXEL GS2210-8, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual ZyXEL GS2210-8HP, 10p L2+ man. sw (8xGbit RJ45, 2xGbit DualP RJ45/SFP, Green, IPv6, PoE: 8p/4p) od 2 do 4 dní 323.53 € ZyXEL GS2210-8HP, 10p L2+ man. sw (8xGbit RJ45, 2xGbit DualP RJ45/SFP, Green, IPv6, PoE: 8p/4p) ZyXEL RGS100-5P, 5-port Gigabit switch: 4x GbE + 1x SFP, PoE (802.3at, 30W), Power budget 120W, DIN od 2 do 4 dní 336.73 € ZyXEL RGS100-5P, 5-port Gigabit switch: 4x GbE + 1x SFP, PoE (802.3at, 30W), Power budget 120W, DIN 5-port GbE Unmanaged PoE Switch, odolný plug-and-play switch do náročných podmienok. Switch class Unmanaged Port Density Total port count 5 100/1000 Mbps ZyXEL SFP-LX-10-D, Single-Mode SFP transceiver, LC, 10km od 2 do 4 dní 117.61 € ZyXEL SFP-LX-10-D, Single-Mode SFP transceiver, LC, 10km Výhody Garancia kompatibility vďaka súladu so štandardami Pre zaistenie kompatibility s prepínačmi od ďalších výrobcov odpovedajú transceivery značky Zyxel ZyXEL SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC od 2 do 4 dní 78.01 € ZyXEL SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC Výhody Garancia kompatibility vďaka súladu so štandardami Pre zaistenie kompatibility s prepínačmi od ďalších výrobcov odpovedajú transceivery značky Zyxel Zyxel GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 4 x PoE, 60 Watt od 2 do 4 dní 48.02 € Zyxel GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 4 x PoE, 60 Watt Vyhovuje rozpočtu aj nárokom malých organizácií Zyxel GS1005HP disponuje 5 gigabitovými Ethernetovými portami, z ktorých 4 sú PoE porty s celkovou napájacou