AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

Dátové rozvádzače

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

od 2 do 4 dní 27.17 € CNS 10" patch panel 12port Cat6, UTP, blok 110, 1U, černy CNS 10" patch panel 12port Cat6, UTP, blok 110, 1U, černy CNS 10" patch panel 12port Cat6, UTP, blok 110, čierny 10" kompletne vybavený prepojovací panel Cat6 - netienené prevedenie - výška 1U (4,5cm) - od 2 do 4 dní 5.81 € CNS optická spojka SC/SC, duplex CNS optická spojka SC/SC, duplex Optická duplexní spojka pro konektory SC - SC. Pro propojení dvou vláken zároveň. Určena pro osazení do optických van, použitelná pro singlemodové i od 2 do 4 dní 1 278.50 € DIGI AnywhereUSB 8 Plus; eight USB 3.1 Gen 1 Ports, single 10M/100M/1G/10G Ethernet, single SFP+, 12 DIGI AnywhereUSB 8 Plus; eight USB 3.1 Gen 1 Ports, single 10M/100M/1G/10G Ethernet, single SFP+, 12 DIGI International AnywhereUSB Plus periférne zariadenia umožňujú jednoduché priame pripojenie existujúceho vybavenia do IP siete prostredníctvom USB portov. od 2 do 4 dní 16.18 € Eurocase R GA-26, ventilátor Eurocase R GA-26, ventilátor Prídavný ventilátor 120x120mm pre nástenné rozvádzače Eurocase. Napájanie 230V. od 2 do 4 dní 114.52 € Eurocase nástenný rozvádzač GMB6506 6U / 19" 600x550x370mm, dvojdielny Eurocase nástenný rozvádzač GMB6506 6U / 19" 600x550x370mm, dvojdielny Rozmery: 600*550*370mm (Š*H*V) (6U) Hmotnosť: 21kg Farba: čierna Rozvádzač má uzamykateľné dvierka z tvrdeného skla. Možnosť voľby otvárania dvierok od 2 do 4 dní 136.91 € Eurocase nástenný rozvádzač GMB6509 9U / 19" 600x550x500mm, dvojdielny Eurocase nástenný rozvádzač GMB6509 9U / 19" 600x550x500mm, dvojdielny Rozmery: 600*550*500mm (Š*H*V) (9U) Hmotnosť: 25kg Farba: čierna Rozvádzač má uzamykateľné dvierka z tvrdeného skla. Možnosť voľby otvárania dvierok od 2 do 4 dní 97.21 € Eurocase nástenný rozvádzač GQ5609 9U / 19" 540x600x445mm Eurocase nástenný rozvádzač GQ5609 9U / 19" 540x600x445mm Rozmery: 540*600*445mm (Š*H*V) (9U) Hmotnosť: 17kg Farba: čierna Rozvádzač má uzamykateľné dvierka z tvrdeného skla. Možnosť voľby otvárania dvierok na objednávku 106.02 € Eurocase nástenný rozvádzač GQ5612 12U / 19" 540x600x580mm Eurocase nástenný rozvádzač GQ5612 12U / 19" 540x600x580mm Rozmery: 540*600*580mm (Š*H*V) (12U) Hmotnosť: 20kg Farba: čierna Rozvádzač má uzamykateľné dvierka z tvrdeného skla. Možnosť voľby otvárania dvierok na objednávku 323.70 € Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GB6842 Basic, 42U / 19" 600x800x1973mm Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GB6842 Basic, 42U / 19" 600x800x1973mm Rozmery: 600*800*1973mm (Š*H*V) Hmotnosť: 107kg Statické zaťaženie viac ako 800kg. Sklo dvierok z tvrdeného skla. Možnosť voľby otvárania dvierok od 2 do 4 dní 419.30 € Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GB6842, 42U / 19" 600x800x1973mm Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GB6842, 42U / 19" 600x800x1973mm Rozmery: 600*800*1973mm (Š*H*V) Hmotnosť: 107kg Statické zaťaženie viac ako 800kg. Sklo dvierok z tvrdeného skla. Možnosť voľby otvárania dvierok od 2 do 4 dní 603.15 € Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GB8842, 42U / 19" 800x800x1973mm Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GB8842, 42U / 19" 800x800x1973mm Rozmery: 800*800*1973mm (Š*H*V) Statické zaťaženie viac ako 800kg. Sklo dvierok z tvrdeného skla. Možnosť voľby otvárania dvierok od 2 do 4 dní 610.41 € Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GB8942, 42U / 19" 800x960x1973mm Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GB8942, 42U / 19" 800x960x1973mm Rozmery: 800*960*1973mm (Š*H*V) Hmotnosť: 163kg Statické zaťaženie viac ako 800kg. Sklo dvierok z tvrdeného skla. Možnosť voľby otvárania dvierok od 2 do 4 dní 367.82 € Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GF6842, 42U / 19" 600x800x2000mm Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GF6842, 42U / 19" 600x800x2000mm Rozmery: 600*800*2000mm (Š*H*V) Hmotnosť: 110kg Farba: čierna Statické zaťaženie viac ako 400kg. Výrazne perforované predné a zadné dvere. Odnímateľné od 2 do 4 dní 397.24 € Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GW6832, 32U/ 19" 600*800*1520mm Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GW6832, 32U/ 19" 600*800*1520mm Rozmery: 600*800*1520mm (Š*H*V) Hmotnosť: 98kg Statické zaťaženie viac ako 800kg. Výrazne perforované predné a zadné dvere Odnímateľné bočné AKCIA - 12% od 2 do 4 dní 478.13 € (543.33 €) Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GW6842, 42U / 19" 600x800x2000mm Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GW6842, 42U / 19" 600x800x2000mm Rozmery: 600*800*2000mm (Š*H*V) Hmotnosť: 98kg Farba: čierna Možnosť voľby otvárania dvierok (pravé/ľavé). Statické zaťaženie 800kg. Výrazne od 2 do 4 dní 691.39 € Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GW8942, 42U / 19" 800x960x2000mm Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GW8942, 42U / 19" 800x960x2000mm Rozmery: 800*960*2000mm (Š*H*V) Hmotnosť: 156kg Farba: čierna Možnosť voľby otvárania dvierok (pravé/ľavé). Statické zaťaženie 800kg. Výrazne od 2 do 4 dní 151.30 € MOELLER / EATON 19" rozvádzač nástenný 3-D NWE 6U/510mm, skl.dvere, cylindr, šedý MOELLER / EATON 19" rozvádzač nástenný 3-D NWE 6U/510mm, skl.dvere, cylindr, šedý od 2 do 4 dní 182.65 € MOELLER / EATON 19" rozvádzač nástenný 3-D NWE 9U/610mm, skl.dvere, páka, šedý MOELLER / EATON 19" rozvádzač nástenný 3-D NWE 9U/610mm, skl.dvere, páka, šedý 3-dílný rozváděč s prosklenými dveřmi a cylindrickou vložkou NWE-.B../GL/ZS Obsahuje: 2 přístrojové lišty, bezpečnostní sklo (4 mm), uzemňovací od 2 do 4 dní 37.74 € OEM 10" patch panel 12port Cat6, FTP, blok UNI-110, vyväz. lišta, 1U čierny OEM 10" patch panel 12port Cat6, FTP, blok UNI-110, vyväz. lišta, 1U čierny CNS 10" patch panel 12port Cat6, FTP, blok 110, čierny 10" kompletne vybavený prepojovací panel Cat6 - tienené prevedenie - výška 1U (4,5cm) - od 2 do 4 dní 9.83 € OEM optická spojka LC/LC, duplex, sigle mode, OS2 OEM optická spojka LC/LC, duplex, sigle mode, OS2 Optická duplexní spojka pro konektory LC - LC. Pro propojení dvou vláken zároveň. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí do otvoru od 2 do 4 dní 5.84 € OEM optická spojka SC/SC (APC), simplex, OS2 OEM optická spojka SC/SC (APC), simplex, OS2 Optická simplexní spojka pro konektory SC(APC) - SC(APC). Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové aplikace od 2 do 4 dní 5.13 € OEM optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1 OEM optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1 Optická simplexní spojka pro konektory ST - ST. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové i multimodové od 2 do 4 dní 5.28 € OEM optická spojka ST/ST, simplex, singlemode, OS2 OEM optická spojka ST/ST, simplex, singlemode, OS2 Optická simplexní spojka pro konektory ST - ST. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové i multimodové na objednávku 30.95 € OEM optická vaňa,1U, max. 24 SC/duplexLC spojok, čierna RAL9005,výsuv,vč.kazety OEM optická vaňa,1U, max. 24 SC/duplexLC spojok, čierna RAL9005,výsuv,vč.kazety Výsuvná optická vana je plně univerzální, tj. použitelná pro všechny typy 19" rozvaděčů (nástěnných i stojanových). Konstrukce: - výška 1U -
stránka: 1 2