AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

Dátové zásuvky

Filter
Cena od - do
3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepekod 2 do 4 dní12.18 € 3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepek3M™ 8686 FTTH zásuvka je ideálním produktem pro budování metropolitních sítí typu FTTH (Fiber To The Home). Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech CNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat5E na om. bielaod 2 do 4 dní4.39 € CNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat5E na om. bielaCNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat5E na om. biela -kompletne osadená tieneným keystonom Cat5E, typ svorkovnice univerzál 110 a krone CNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat5E na om. bielaod 2 do 4 dní2.41 € CNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat5E na om. bielaCNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat5E na om. biela -kompletne osadená netieneným keystonom Cat5E, typ svorkovnice univerzál 110 a krone CNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat6 na om. bielaod 2 do 4 dní6.60 € CNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat6 na om. bielaCNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat6 na om. biela -kompletne osadená netieneným keystonom Cat6, typ svorkovnice univerzál 110 a krone CNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat5E na om. bielaod 2 do 4 dní5.07 € CNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat5E na om. bielaCNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat5E na om. biela - kompletne osadená zásuvka 2 x netieneným keystonom Cat5E typ svorkovnice univerzal 110 a krone CNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat6 na om. bielaod 2 do 4 dní8.25 € CNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat6 na om. bielaCNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat6 na om. biela - kompletne osadená zásuvka 2 x netieneným keystonom Cat6 typ svorkovnice univerzal 110 a krone CNS Zásuvka Keystone 1 port, neosadená na om. bielana objednávku2.25 € CNS Zásuvka Keystone 1 port, neosadená na om. bielaCNS Zásuvka pre Keystone moduly Cat3, Cat5e, Cat6 alebo Cat6A - zásuvku je nutné doplniť 1 ks keystone modulom - pružinové dvierka zabraňujú zaprášeniu CNS Zásuvka Keystone 2 port, neosadená pod om. bielaod 2 do 4 dní3.68 € CNS Zásuvka Keystone 2 port, neosadená pod om. bielaCNS Zásuvka pod omítku pre Keystone moduly Cat5e, Cat6 alebo Cat6A - robustné kovove telo zasuvky pre velku mechanicku odolnosť - zásuvku je nutné doplniť 1 CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E na om. bielaod 2 do 4 dní5.43 € CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E na om. bielaCNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E na om. biela - kompletne osadená netienená dátová zásuvka pre montáž na omietku - typ svorkovnice : Krone - rozmery CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E pod om. bielaod 2 do 4 dní6.75 € CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E pod om. bielaCNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E pod om. biela - kompletne osadená netienená dátová zásuvka pre montáž pod omietku - typ svorkovnice : Krone - rozmery CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 na om. bielaod 2 do 4 dní7.76 € CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 na om. bielaCNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 na om. biela - kompletne osadená netienená dátová zásuvka pre montáž na omietku - typ svorkovnice : Krone - rozmery (ŠxVxH) CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 pod om. bielaod 2 do 4 dní3.68 € CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 pod om. bielaCNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 pod om. biela - kompletne osadená netienená dátová zásuvka pre montáž pod omietku - typ svorkovnice : Krone - rozmery Legrand Mosaic A/V zásuvka HD15, letovanie, 22,5x45mm (1 modul), bielaod 2 do 4 dní19.03 € Legrand Mosaic A/V zásuvka HD15, letovanie, 22,5x45mm (1 modul), bielaZnačková VGA/HD15 zásuvka Legrand. Obsahuje 1 konektor VGA/HD15. Zapojenie VGA kábla letovaním. Slúži na prenos analógového video signálu medzi zdrojom OEM Zásuvka Profi FTP 2 port, Cat5e na om. bielaod 2 do 4 dní5.06 € OEM Zásuvka Profi FTP 2 port, Cat5e na om. bielaTechnické informácie : *2 x RJ-45 Porty * Zásuvky v 45° uhle * Vhodné pre netienený (FTP) Cat6 kábel * Verzia na omietku * Kompatibilný OEM optická spojka SC/SC (APC), simplex, OS2na objednávku1.13 € OEM optická spojka SC/SC (APC), simplex, OS2Optická simplexní spojka pro konektory SC(APC) - SC(APC). Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové aplikace OEM optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1od 2 do 4 dní1.45 € OEM optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1Optická simplexní spojka pro konektory ST - ST. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové i multimodové OEM optická spojka ST/ST, simplex, singlemode, OS2od 2 do 4 dní2.02 € OEM optická spojka ST/ST, simplex, singlemode, OS2Optická simplexní spojka pro konektory ST - ST. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové i multimodové