AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

Home  Zákaznícka sekcia  Obchodné podmienky  Akcie      Servis Synology

e-mail: info@azpc.sk,tel.:  0907 346 882 / pondelok - piatok od 8.00 do 12.00 hod./

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Dátové zásuvky

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepek od 2 do 4 dní 12.18 € 3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepek 3M™ 8686 FTTH zásuvka je ideálním produktem pro budování metropolitních sítí typu FTTH (Fiber To The Home). Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech CNS Nosná maska 22,5x45mm pro Mosaic Legrand/ABB, bílá od 2 do 4 dní 0.75 € CNS Nosná maska 22,5x45mm pro Mosaic Legrand/ABB, bílá Modul 22,5 x 25mm pro osazení 1x Keystone. Je vhodný pro použítí do podlahových zásuvek, parapetních žlabů atd. (např. Legrand, ABB, HAGER Tehalit apod), kde CNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat5E na om. biela od 2 do 4 dní 7.05 € CNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat5E na om. biela CNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat5E na om. biela -kompletne osadená tieneným keystonom Cat5E, typ svorkovnice univerzál 110 a krone CNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat6 na om. biela od 2 do 4 dní 3.97 € CNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat6 na om. biela CNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat6 na om. biela -kompletne osadená tieneným keystonom Cat6, typ svorkovnice univerzál 110 a krone CNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat6A na om. biela od 2 do 4 dní 4.50 € CNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat6A na om. biela CNS Zásuvka Basic FTP 1 port, Cat6A na om. biela -kompletne osadená tieneným keystonom Cat6A, typ svorkovnice univerzál 110 a krone CNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat5E na om. biela od 2 do 4 dní 2.41 € CNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat5E na om. biela CNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat5E na om. biela -kompletne osadená netieneným keystonom Cat5E, typ svorkovnice univerzál 110 a krone CNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat6 na om. biela od 2 do 4 dní 3.04 € CNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat6 na om. biela CNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat6 na om. biela -kompletne osadená netieneným keystonom Cat6, typ svorkovnice univerzál 110 a krone CNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat5E na om. biela od 2 do 4 dní 3.82 € CNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat5E na om. biela CNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat5E na om. biela - kompletne osadená zásuvka 2 x netieneným keystonom Cat5E typ svorkovnice univerzal 110 a krone CNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat6 na om. biela od 2 do 4 dní 4.18 € CNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat6 na om. biela CNS Zásuvka Basic UTP 2 port, Cat6 na om. biela - kompletne osadená zásuvka 2 x netieneným keystonom Cat6 typ svorkovnice univerzal 110 a krone CNS Zásuvka Keystone 1 port, neosadená na om. biela od 2 do 4 dní 1.42 € CNS Zásuvka Keystone 1 port, neosadená na om. biela CNS Zásuvka pre Keystone moduly Cat3, Cat5e, Cat6 alebo Cat6A - zásuvku je nutné doplniť 1 ks keystone modulom - pružinové dvierka zabraňujú zaprášeniu CNS Zásuvka Keystone 2 port, neosadená pod om. biela od 2 do 4 dní 2.97 € CNS Zásuvka Keystone 2 port, neosadená pod om. biela CNS Zásuvka pod omítku pre Keystone moduly Cat5e, Cat6 alebo Cat6A - robustné kovove telo zasuvky pre velku mechanicku odolnosť - zásuvku je nutné doplniť 1 CNS Zásuvka Profi FTP 2 port, Cat5E pod om. biela od 2 do 4 dní 8.25 € CNS Zásuvka Profi FTP 2 port, Cat5E pod om. biela CNS Zásuvka Profi FTP 2 port, Cat5E pod om. biela - kompletne osadená tienená dátová zásuvka pre montáž pod omietku - typ svorkovnice : Krone - rozmery CNS Zásuvka Profi FTP 2 port, Cat6 pod om. biela od 2 do 4 dní 7.21 € CNS Zásuvka Profi FTP 2 port, Cat6 pod om. biela CNS Zásuvka Profi FTP 2 port, Cat6 pod om. biela - kompletne osadená tienená dátová zásuvka pre montáž pod omietku - typ svorkovnice : Krone - rozmery (ŠxVxH) CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E na om. biela od 2 do 4 dní 6.41 € CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E na om. biela CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E na om. biela - kompletne osadená netienená dátová zásuvka pre montáž na omietku - typ svorkovnice : Krone - rozmery CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E pod om. biela od 2 do 4 dní 5.45 € CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E pod om. biela CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat5E pod om. biela - kompletne osadená netienená dátová zásuvka pre montáž pod omietku - typ svorkovnice : Krone - rozmery CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 na om. biela od 2 do 4 dní 6.27 € CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 na om. biela CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 na om. biela - kompletne osadená netienená dátová zásuvka pre montáž na omietku - typ svorkovnice : Krone - rozmery (ŠxVxH) CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 pod om. biela od 2 do 4 dní 2.97 € CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 pod om. biela CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 pod om. biela - kompletne osadená netienená dátová zásuvka pre montáž pod omietku - typ svorkovnice : Krone - rozmery Legrand Mosaic A/V zásuvka HD15, letovanie, 22,5x45mm (1 modul), biela od 2 do 4 dní 12.99 € Legrand Mosaic A/V zásuvka HD15, letovanie, 22,5x45mm (1 modul), biela Značková VGA/HD15 zásuvka Legrand. Obsahuje 1 konektor VGA/HD15. Zapojenie VGA kábla letovaním. Slúži na prenos analógového video signálu medzi zdrojom OEM Zásuvka Profi FTP 2 port, Cat5e na om. biela od 2 do 4 dní 5.06 € OEM Zásuvka Profi FTP 2 port, Cat5e na om. biela Technické informácie : *2 x RJ-45 Porty * Zásuvky v 45° uhle * Vhodné pre netienený (FTP) Cat6 kábel * Verzia na omietku * Kompatibilný OEM optická spojka LC/LC, duplex, sigle mode, OS2 od 2 do 4 dní 5.59 € OEM optická spojka LC/LC, duplex, sigle mode, OS2 Optická duplexní spojka pro konektory LC - LC. Pro propojení dvou vláken zároveň. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí do otvoru OEM optická spojka SC/SC (APC), simplex, OS2 od 2 do 4 dní 2.12 € OEM optická spojka SC/SC (APC), simplex, OS2 Optická simplexní spojka pro konektory SC(APC) - SC(APC). Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové aplikace OEM optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1 od 2 do 4 dní 1.45 € OEM optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1 Optická simplexní spojka pro konektory ST - ST. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové i multimodové OEM optická spojka ST/ST, simplex, singlemode, OS2 od 2 do 4 dní 2.02 € OEM optická spojka ST/ST, simplex, singlemode, OS2 Optická simplexní spojka pro konektory ST - ST. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové i multimodové