AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

Optické

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

od 2 do 4 dní 5.04 € 3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepek 3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepek 3M™ 8686 FTTH zásuvka je ideálním produktem pro budování metropolitních sítí typu FTTH (Fiber To The Home). Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech od 2 do 4 dní 5.81 € CNS optická spojka SC/SC, duplex CNS optická spojka SC/SC, duplex Optická duplexní spojka pro konektory SC - SC. Pro propojení dvou vláken zároveň. Určena pro osazení do optických van, použitelná pro singlemodové i od 2 do 4 dní 4.68 € Hrebeň pre uloženie 6ks gelových spojok 3M Fibrlok II 2529 Hrebeň pre uloženie 6ks gelových spojok 3M Fibrlok II 2529 Hřeben pro uložení 6ks gelových spojek vláken Fibrlok II 2529 3M Tento hřebínek lze vložit místo původního hřebínku pro sváry v optické kazet od 2 do 4 dní 9.83 € OEM optická spojka LC/LC, duplex, sigle mode, OS2 OEM optická spojka LC/LC, duplex, sigle mode, OS2 Optická duplexní spojka pro konektory LC - LC. Pro propojení dvou vláken zároveň. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí do otvoru od 2 do 4 dní 5.84 € OEM optická spojka SC/SC (APC), simplex, OS2 OEM optická spojka SC/SC (APC), simplex, OS2 Optická simplexní spojka pro konektory SC(APC) - SC(APC). Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové aplikace od 2 do 4 dní 5.13 € OEM optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1 OEM optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1 Optická simplexní spojka pro konektory ST - ST. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové i multimodové od 2 do 4 dní 5.28 € OEM optická spojka ST/ST, simplex, singlemode, OS2 OEM optická spojka ST/ST, simplex, singlemode, OS2 Optická simplexní spojka pro konektory ST - ST. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové i multimodové
stránka: 1