AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

Optické káble

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

od 2 do 4 dní 5.04 € 3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepek 3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepek 3M™ 8686 FTTH zásuvka je ideálním produktem pro budování metropolitních sítí typu FTTH (Fiber To The Home). Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech od 2 do 4 dní 19.50 € 3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM aj SM,pre 250 i 900 µm, bulk 1ks 3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM aj SM,pre 250 i 900 µm, bulk 1ks Popis produktu: Univerzální mechanická spojka optických vláken Fibrlok II 2529 společnosti 3M je určena pro rychlé spojování jednovidových i vícevidových od 2 do 4 dní 16.50 € CNS ochrana zvaru optického vlákna 40mm (balík po 25 ks) CNS ochrana zvaru optického vlákna 40mm (balík po 25 ks) od 2 do 4 dní 16.56 € CNS ochrana zvaru optického vlákna 60mm (balenie po 25 ks) CNS ochrana zvaru optického vlákna 60mm (balenie po 25 ks) od 2 do 4 dní 2.31 € CNS opt. Pigtail 50/125 SC, 1m CNS opt. Pigtail 50/125 SC, 1m Optický pigtail s konektorem SC a vláknem 50/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo od 2 do 4 dní 2.28 € CNS opt. Pigtail 50/125, (OM3), ST, min. 1m CNS opt. Pigtail 50/125, (OM3), ST, min. 1m Optický pigtail s konektorem ST a vláknem 50/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo od 2 do 4 dní 3.35 € CNS opt. Pigtail 62,5/125 (OM1), ST, min. 1m CNS opt. Pigtail 62,5/125 (OM1), ST, min. 1m Optický pigtail s konektorem ST a vláknem 62,5/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo od 2 do 4 dní 3.17 € CNS opt. Pigtail 62,5/125 SC, 1m CNS opt. Pigtail 62,5/125 SC, 1m Optický pigtail s konektorem SC a vláknem 62,5/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo od 2 do 4 dní 2.61 € CNS opt. Pigtail 9/125 LC, 1m CNS opt. Pigtail 9/125 LC, 1m od 2 do 4 dní 2.07 € CNS opt. Pigtail 9/125 SC, 1m CNS opt. Pigtail 9/125 SC, 1m Optický pigtail s konektorem SC a vláknem 9/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo od 2 do 4 dní 2.64 € CNS opt. Pigtail 9/125, (OS), ST, min. 1m CNS opt. Pigtail 9/125, (OS), ST, min. 1m Optický pigtail s konektorem ST a vláknem 9/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo od 2 do 4 dní 35.31 € CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 10m CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 10m od 2 do 4 dní 9.57 € CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 1m CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 1m od 2 do 4 dní 11.11 € CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 2m CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 2m od 2 do 4 dní 13.31 € CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 3m CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 3m od 2 do 4 dní 15.57 € CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 5m CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 5m od 2 do 4 dní 16.93 € CNS opt. duplex patch kábel 50/125, OM3, LC/LC, 3m CNS opt. duplex patch kábel 50/125, OM3, LC/LC, 3m od 2 do 4 dní 29.67 € CNS opt. duplex patch kábel 50/125, OM3, LC/LC, LSOH, 15m CNS opt. duplex patch kábel 50/125, OM3, LC/LC, LSOH, 15m od 2 do 4 dní 8.58 € CNS opt. duplex patch kábel 50/125, SC/SC, 1m CNS opt. duplex patch kábel 50/125, SC/SC, 1m vlákno: 50/125um konektor: SC - SC dĺžka: 2m farba: orange od 2 do 4 dní 11.37 € CNS opt. duplex patch kábel 50/125, SC/ST, 3m CNS opt. duplex patch kábel 50/125, SC/ST, 3m od 2 do 4 dní 11.11 € CNS opt. duplex patch kábel 62,5/125, LC/SC, 1m CNS opt. duplex patch kábel 62,5/125, LC/SC, 1m od 2 do 4 dní 13.83 € CNS opt. duplex patch kábel 62,5/125, LC/SC, 2m CNS opt. duplex patch kábel 62,5/125, LC/SC, 2m od 2 do 4 dní 11.46 € CNS opt. duplex patch kábel 62,5/125, ST/ST, 3m CNS opt. duplex patch kábel 62,5/125, ST/ST, 3m od 2 do 4 dní 36.04 € CNS opt. duplex patch kábel 9/125, E2000(APC)/LC(APC), 1m CNS opt. duplex patch kábel 9/125, E2000(APC)/LC(APC), 1m CNS optický duplexný patch kábel 9/125, E2000/ST, 1m
stránka: 1 2 3 4 .... 6