AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

duplex LC/ST

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/ST, 10m od 2 do 4 dní 11.84 € CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/ST, 10m CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/ST, 2m od 2 do 4 dní 7.41 € CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/ST, 2m CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/ST, 3m od 2 do 4 dní 7.96 € CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/ST, 3m CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/ST, 5m od 2 do 4 dní 9.03 € CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/ST, 5m OEM OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3 od 2 do 4 dní 8.30 € OEM OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3 Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se OEM OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 7m Duplex OM3 od 2 do 4 dní 6.78 € OEM OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 7m Duplex OM3 Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se OEM Ochrana konektoru RJ-45, PVC, s výrezom pre poistku, čierna, balenie 100ks od 2 do 4 dní 5.82 € OEM Ochrana konektoru RJ-45, PVC, s výrezom pre poistku, čierna, balenie 100ks OEM Ochrana konektoru RJ-45, PVC, s výrezom pre poistku, šedá, balenie 100ks od 2 do 4 dní 5.82 € OEM Ochrana konektoru RJ-45, PVC, s výrezom pre poistku, šedá, balenie 100ks OEM SFP+ DAC 10G Copper Passive Cable, 1m, Cisco komp. od 2 do 4 dní 17.24 € OEM SFP+ DAC 10G Copper Passive Cable, 1m, Cisco komp. OEM SFP+ DAC 10G Copper Passive Cable, 2m, Cisco komp. od 2 do 4 dní 18.72 € OEM SFP+ DAC 10G Copper Passive Cable, 2m, Cisco komp. OEM SFP+ DAC 10G Copper Passive Cable, 3 m, Cisco komp. od 2 do 4 dní 21.29 € OEM SFP+ DAC 10G Copper Passive Cable, 3 m, Cisco komp. SFP+ pasívny kábel 10Gbps pre lokálne propojenie dvoch aktív. prvov cez SFP+ sloty, 3m, Cisco komp. OEM STP konektor OPTIX 8P8C, Cat.5e, drôt, balenie 100ks od 2 do 4 dní 15.85 € OEM STP konektor OPTIX 8P8C, Cat.5e, drôt, balenie 100ks . Kategorie: CAT5E . Nejvy..i podporovany protokol : 1000BaseT . Typ konektoru : RJ45 . Ur.eni : Na drat . Skladany: ne . Osazeni pozic kontakt. : 8p8c . Min. OEM STP konektor OPTIX 8P8C, Cat.5e, lanko, balenie 100ks od 2 do 4 dní 15.85 € OEM STP konektor OPTIX 8P8C, Cat.5e, lanko, balenie 100ks OEM UTP konektor OPTIX 6P4C, RJ-11, balenie 100ks od 2 do 4 dní 4.13 € OEM UTP konektor OPTIX 6P4C, RJ-11, balenie 100ks OEM UTP konektor OPTIX 8P8C, Cat.5e, drôt, balenie 100ks od 2 do 4 dní 6.08 € OEM UTP konektor OPTIX 8P8C, Cat.5e, drôt, balenie 100ks Nestínený konektor RJ45 8p8c pro vodic drát - kulatý kabel. Bez vložky. Konektory OCC typu RJ45 jsou spolehlivé komponenty, které jsou konstrukcne uzpusobeny OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, 1m od 2 do 4 dní 7.57 € OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, 1m OEM opt. duplex kabel 50/125 OM3, LC/LC, 2m OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 0,5m od 2 do 4 dní 5.20 € OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 0,5m OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 10m od 2 do 4 dní 11.11 € OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 10m OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 15m od 2 do 4 dní 13.62 € OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 15m OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 1m od 2 do 4 dní 5.20 € OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 1m OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 20m od 2 do 4 dní 16.10 € OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 20m OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 2m od 2 do 4 dní 5.75 € OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 2m OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 3m od 2 do 4 dní 6.19 € OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 3m OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 5m od 2 do 4 dní 7.01 € OEM opt. duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 5m