AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

duplex ostatné

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 0,5m od 2 do 4 dní 18.51 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 0,5m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 0.5m Jacket: yellow Plug: SC/APC CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 10m od 2 do 4 dní 9.27 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 10m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 10m Jacket: yellow Plug: SC/APC CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 12,5m od 2 do 4 dní 11.94 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 12,5m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 12,5m Jacket: yellow Plug: SC/APC CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 15m od 2 do 4 dní 10.53 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 15m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 15m Jacket: yellow Plug: SC/APC CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 1m od 2 do 4 dní 13.05 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 1m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 1m Jacket: yellow Plug: SC/APC CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 5m od 2 do 4 dní 8.88 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 5m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 5m Jacket: yellow Plug: SC/APC