AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

duplex ostatné

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

od 2 do 4 dní 17.81 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 10m CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 10m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 10m Jacket: yellow Plug: SC/APC od 2 do 4 dní 18.18 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 12,5m CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 12,5m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 12,5m Jacket: yellow Plug: SC/APC od 2 do 4 dní 20.35 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 15m CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 15m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 15m Jacket: yellow Plug: SC/APC od 2 do 4 dní 22.69 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 20m CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 20m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 20m Jacket: yellow Plug: SC/APC od 2 do 4 dní 13.22 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 2m CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 2m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 2m Jacket: yellow Plug: SC/APC od 2 do 4 dní 13.77 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 3m CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 3m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 3m Jacket: yellow Plug: SC/APC od 2 do 4 dní 14.33 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 5m CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 5m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 5m Jacket: yellow Plug: SC/APC od 2 do 4 dní 15.85 € CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 7,5m CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 7,5m Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 7,5m Jacket: yellow Plug: SC/APC
stránka: 1