AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

Home  Zákaznícka sekcia  Obchodné podmienky  Akcie      Servis Synology

e-mail: info@azpc.sk,tel.:  0907 346 882 /denne od 8.00 do 12.00 hod./

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

spojky, zásuvky, ostatné

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepek od 2 do 4 dní 12.18 € 3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepek 3M™ 8686 FTTH zásuvka je ideálním produktem pro budování metropolitních sítí typu FTTH (Fiber To The Home). Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech 3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM aj SM,pre 250 i 900 µm, bulk 1ks od 2 do 4 dní 17.84 € 3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM aj SM,pre 250 i 900 µm, bulk 1ks Popis produktu: Univerzální mechanická spojka optických vláken Fibrlok II 2529 společnosti 3M je určena pro rychlé spojování jednovidových i vícevidových CNS ochrana zvaru optického vlákna 40mm (balík po 25 ks) od 2 do 4 dní 6.20 € CNS ochrana zvaru optického vlákna 40mm (balík po 25 ks) CNS ochrana zvaru optického vlákna 60mm (balenie po 25 ks) od 2 do 4 dní 7.08 € CNS ochrana zvaru optického vlákna 60mm (balenie po 25 ks) CNS optická spojka SC/SC, duplex od 2 do 4 dní 2.12 € CNS optická spojka SC/SC, duplex Optická duplexní spojka pro konektory SC - SC. Pro propojení dvou vláken zároveň. Určena pro osazení do optických van, použitelná pro singlemodové i OEM optická spojka SC/SC (APC), simplex, OS2 od 2 do 4 dní 2.12 € OEM optická spojka SC/SC (APC), simplex, OS2 Optická simplexní spojka pro konektory SC(APC) - SC(APC). Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové aplikace OEM optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1 od 2 do 4 dní 1.45 € OEM optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1 Optická simplexní spojka pro konektory ST - ST. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové i multimodové OEM optická spojka ST/ST, simplex, singlemode, OS2 od 2 do 4 dní 2.02 € OEM optická spojka ST/ST, simplex, singlemode, OS2 Optická simplexní spojka pro konektory ST - ST. Určena pro osazení do optických van případně keystone redukcí, použitelná pro singlemodové i multimodové