AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

Home  Zákaznícka sekcia  Obchodné podmienky  Akcie      Servis Synology

e-mail: info@azpc.sk,tel.:  0905 876 473 / pondelok - piatok od 8.00 do 12.00 hod./

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

SFP

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G 1m 0C +70C od 2 do 4 dní 26.19 € MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G 1m 0C +70C MIKROTIK QSFP+ modul 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C +70C od 2 do 4 dní 52.00 € MIKROTIK QSFP+ modul 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C +70C 40 Gbps 850nm optický QSFP+ modul MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module od 2 do 4 dní 24.51 € MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipped with CCR1016-12S-1S+, by popular MIKROTIK SFP modul SM 1.25G 1550nm (80km) - industrial od 2 do 4 dní 31.06 € MIKROTIK SFP modul SM 1.25G 1550nm (80km) - industrial S-55DLC80D je 1.25G SFP transceiver s 1550 nm Dual LC konektorom, a to až do 80 km na Single-modovom vlákne Vhodné aj do industriálneho prostredia (-40°C to MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km) na objednávku 19.47 € MIKROTIK SFP modul SM 1310nm  (20km) S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310 nm Dual LC konektor, a to až do 20 km na Single-modovém vlákně Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS, MIKROTIK SFP modul SM WDM sada 2ks (20km) od 2 do 4 dní 58.38 € MIKROTIK SFP modul SM WDM sada 2ks  (20km) S-35/53LC20D je dvojice SFP transceiverů, S-35LC20D je 1.25G Single Mode optický SFP modul s konektorem LC, T1310nm/R1550nm, který pracuje pro spojení až 20 MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m) od 2 do 4 dní 50.81 € MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm  (300m) S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 850nm, pro připojení až 300 metrů na multi-modovém vláknu Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s MIKROTIK SFP+ modul RJ45 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module od 2 do 4 dní 54.49 € MIKROTIK SFP+ modul RJ45 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module Product code S+RJ10 Connector RJ45 Data Rate 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps, 2.5 Gbps, 5 Gbps, 10 Gbps Distance up to 200m MIKROTIK Woobm-USB - Wireless out of band management USB stick od 2 do 4 dní 12.00 € MIKROTIK Woobm-USB  -  Wireless out of band management USB stick Bezdrôtový manažment vo forme USB kľúča je užitočný asistent každého sieťového administrátora. Jednoducho sa zapojí do hociktorého RouterBOARD USB portu a SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m od 2 do 4 dní 24.39 € SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m Nové káble s priamym pripojením, ktoré podporujú nielen SFP 1G a SFP + 10G, ale aj štandard 25G SFP28! S novými káblami s priamym pripojením získate viac