AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Dell Server

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Dell 16GB Certified Memory Module - 2Rx8 DDR4 UDIMM 2400MHz od 2 do 4 dní 269.81 € Dell 16GB Certified Memory Module - 2Rx8 DDR4 UDIMM 2400MHz Dell 16GB Certified Memory Module - 2Rx8 DDR4 UDIMM 2400MHz Dell 8 GB Certified Memory Module - 1RX8 DDR4 UDIMM 2400MHz od 2 do 4 dní 122.34 € Dell 8 GB Certified Memory Module - 1RX8 DDR4 UDIMM 2400MHz Dell 8 GB Certified Memory Module - 1RX8 DDR4 UDIMM 2400MHz Overview Supercharge your Dell™ system with a Dell Memory upgrade engineered, tested and customized for Dell EMC Networking N1124P, L2, 24 ports RJ45 1GbE, PoE+, 4 ports SFP+ 10GbE, Stacking od 2 do 4 dní 516.86 € Dell EMC Networking N1124P, L2, 24 ports RJ45 1GbE, PoE+, 4 ports SFP+ 10GbE, Stacking Dell EMC Switch N1124P, L2, 24 ports RJ45 1GbE, PoE+, 4 ports SFP+ 10GbE, Stacking Product Description Dell EMC Networking N1124P-ON - switch - 24 ports - Managed - Dell Memory Upgrade - 16GB - 2RX8 DDR4 UDIMM 2666MHz ECC od 2 do 4 dní 228.66 € Dell Memory Upgrade - 16GB - 2RX8 DDR4 UDIMM 2666MHz ECC Dell Memory Upgrade - 16GB - 2RX8 DDR4 UDIMM 2666MHz ECC Dell Memory Upgrade - 32GB - 4Rx4 DDR3 RDIMM 1333MHz na objednávku 744.37 € Dell Memory Upgrade - 32GB - 4Rx4 DDR3 RDIMM 1333MHz Dell 32 GB Memory Module - 4Rx4 RDIMM 1333/ LV (Requires Westmere-EX (Intel Xeon E7) CPU for the PowerEdge R810, R910, and M910) Dell Memory Upgrade - 8GB - 1RX8 DDR4 UDIMM 2666MHz ECC od 2 do 4 dní 118.34 € Dell Memory Upgrade - 8GB - 1RX8 DDR4 UDIMM 2666MHz ECC Dell Memory Upgrade - 8GB - 1RX8 DDR4 UDIMM 2666MHz ECC Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC od 2 do 4 dní 430.10 € Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC / N1524,N1524P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC na objednávku 869.72 € Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC / N1524,N1524P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Dell Networking N1548, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC na objednávku 1 003.75 € Dell Networking N1548, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC Dell Networking N1548, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC / N1548,N1548P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Dell Networking N1548P, PoE+, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC na objednávku 1 330.56 € Dell Networking N1548P, PoE+, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC Dell Networking N1548P, PoE+, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC / N1548,N1548P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km Reach - Kit na objednávku 548.84 € Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km Reach - Kit PE R240/ 4 x 3.5 HotPlug/ Xeon E-2224/16GB/2x4TB 7.2K NLSAS 3.5in Hot-plug Hard Drive/ PERC H330/iDR na objednávku 1 414.38 € PE R240/ 4 x 3.5 HotPlug/ Xeon E-2224/16GB/2x4TB 7.2K NLSAS 3.5in Hot-plug Hard Drive/ PERC H330/iDR PE R240/ 4 x 3.5 HotPlug/ Xeon E-2224/16GB/2x4TB 7.2K NLSAS 3.5in Hot-plug Hard Drive/ PERC H330/iDRAC9 Bas/450W/3Y Basic Onsite PE R240/ 4 x 3.5 HotPlug/Intel Xeon E-2224/16GB/2x2TB 7.2K RPM NLSAS 3.5in Hot-Plug Hard Drive/ PER na objednávku 1 298.11 € PE R240/ 4 x 3.5 HotPlug/Intel Xeon E-2224/16GB/2x2TB 7.2K RPM NLSAS  3.5in Hot-Plug Hard Drive/ PER PE R240/ 4 x 3.5 HotPlug/Intel Xeon E-2224/16GB/2x2TB 7.2K RPM NLSAS 3.5in Hot-Plug Hard Drive/ PERC H330/iDRAC9 Bas/3Y Basic Onsite PE R240/4x3,5"/E-2124/16GB/2TB 7,2k/H330+/iDRAC 9 Basic/2y BS od 2 do 4 dní 1 285.80 € PE R240/4x3,5"/E-2124/16GB/2TB 7,2k/H330+/iDRAC 9 Basic/2y BS Composants 1 PowerEdge R240 Server 1 PowerEdge R240 Motherboard 1 Intel Xeon E-2124 3.3GHz, 8M cache, 4C/4T, turbo (71W) 1 iDRAC,Legacy Password 1 iDRAC Group PE R240/4x3,5"/E-2124/8GB/1TB 7,2k/NO CONTROLLER/iDRAC 9 Basic/2y BS od 2 do 4 dní 1 053.27 € PE R240/4x3,5"/E-2124/8GB/1TB 7,2k/NO CONTROLLER/iDRAC 9 Basic/2y BS Composants 1 PowerEdge R240 Server 1 PowerEdge R240 Motherboard 1 Intel Xeon E-2124 3.3GHz, 8M cache, 4C/4T, turbo (71W) 1 iDRAC,Legacy Password 1 iDRAC Group PE R240/4x3,5"/E-2134/2x16GB/2x 1,2TB 10k/H330+/iDRAC 9 Ent/2y BS od 2 do 4 dní 1 696.16 € PE R240/4x3,5"/E-2134/2x16GB/2x 1,2TB 10k/H330+/iDRAC 9 Ent/2y BS Composants 1 PowerEdge R240 Server 1 PowerEdge R240 Motherboard 1 Intel Xeon E-2134 3.5GHz, 8M cache, 4C/8T, turbo (71W) 1 iDRAC,Legacy Password 1 iDRAC Group PE R340/ 4 x 3.5 HotPlug/16GB/2x2TB 7.2K NLSAS 3.5in Hot-Plug Hard /PERC H330/iDRAC9 Ent/3Y Basic On na objednávku 1 625.04 € PE R340/ 4 x 3.5 HotPlug/16GB/2x2TB 7.2K NLSAS 3.5in Hot-Plug Hard /PERC H330/iDRAC9 Ent/3Y Basic On PE R340/ 4 x 3.5 HotPlug/16GB/2x2TB 7.2K NLSAS 3.5in Hot-Plug Hard /PERC H330/iDRAC9 Ent/3Y Basic Onsite PE R340/Chassis 4 x 3.5 HotPlug/16GB/2x480GB SSD SATA RI,3.5in HYB CARR/Rails/Bezel/ PERC H330/iDRAC na objednávku 1 764.56 € PE R340/Chassis 4 x 3.5 HotPlug/16GB/2x480GB SSD SATA RI,3.5in HYB CARR/Rails/Bezel/ PERC H330/iDRAC PowerEdge R440 SK/BTP/PE R440/Chassis 8 x 2.5" HotPlug/Xeon Silver 4214/16GB/1x480GB SSD/DIB kit/Bezel/No optical drive/Dual-Port 1GbE On-Board LOM/PERC H330/iDRAC9 PE R440/Chassis 8 x 2.5" HotPlug/Xeon Silver 4208/16GB/1x480GB SSD/DIB kit/2x 1GbE On-Board/PERC H33 na objednávku 2 129.78 € PE R440/Chassis 8 x 2.5" HotPlug/Xeon Silver 4208/16GB/1x480GB SSD/DIB kit/2x 1GbE On-Board/PERC H33 PE R440/Chassis 8 x 2.5" HotPlug/Xeon Silver 4208/16GB/1x480GB SSD/DIB kit/2x 1GbE On-Board LOM/PERC H330/iDRAC9 Ent/3Y Basic Onsite PE R440/Chassis 8 x 2.5" HotPlug/Xeon Silver 4214/16GB/1x480GB SSD/2x1GbE On-Board/PERC H330/iDRAC9 na objednávku 2 674.20 € PE R440/Chassis 8 x 2.5" HotPlug/Xeon Silver 4214/16GB/1x480GB SSD/2x1GbE On-Board/PERC H330/iDRAC9 PE R440/Chassis 8 x 2.5" HotPlug/Xeon Silver 4214/16GB/1x480GB SSD/Dual-Port 1GbE On-Board LOM/PERC H330/iDRAC9 Ent/3Y Basic Onsite PE R640/ 8 x 2.5"/Xeon Gold 5218/32GB/1x480GB SSD /Broadcom 5720+57416/PERC H730P/iDRAC9 Ent/3Y Basi na objednávku 3 652.23 € PE R640/ 8 x 2.5"/Xeon Gold 5218/32GB/1x480GB SSD /Broadcom 5720+57416/PERC H730P/iDRAC9 Ent/3Y Basi PE R640/ 8 x 2.5"/Xeon Gold 5218/32GB/1x480GB SSD /Broadcom 5720+57416/PERC H730P/iDRAC9 Ent/3Y Basic Onsite PE R640/Chassis 8 x 2.5"/16GB/1x480GB SSD /Broadcom 5720+57412/PERC H730P/iDRAC9 Ent/3Y Basic Onsite na objednávku 2 741.22 € PE R640/Chassis 8 x 2.5"/16GB/1x480GB SSD /Broadcom 5720+57412/PERC H730P/iDRAC9 Ent/3Y Basic Onsite PE R640/Chassis 8 x 2.5"/16GB/1x480GB SSD/DIB kit/Broadcom 5720+57412/PERC H730P/iDRAC9 Ent/3Y Basic Onsite PE R640/Chassis 8 x 2.5"/Xeon Silver 4214/32GB/1x480GB SSD/ Broadcom 5720+57412/PERC H730P/iDRAC9 En na objednávku 3 236.39 € PE R640/Chassis 8 x 2.5"/Xeon Silver 4214/32GB/1x480GB SSD/ Broadcom 5720+57412/PERC H730P/iDRAC9 En PE R640/Chassis 8 x 2.5"/Xeon Silver 4214/32GB/1x480GB SSD/ Broadcom 5720+57412/PERC H730P/iDRAC9 Ent/3Y Basic Onsite PE R740/Chassis 16 x 2.5"/Xeon Silver 4214/32GB/1x480GB SSD/ Broadcom 5720 QP 1Gb/PERC H730P/iDRAC9 na objednávku 3 601.62 € PE R740/Chassis 16 x 2.5"/Xeon Silver 4214/32GB/1x480GB SSD/ Broadcom 5720 QP 1Gb/PERC H730P/iDRAC9 PE R740/Chassis 16 x 2.5"/Xeon Silver 4214/32GB/1x480GB SSD/ Broadcom 5720 QP 1Gb/PERC H730P/iDRAC9 Ent/3Y Basic Onsite