AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

Home  Zákaznícka sekcia  Obchodné podmienky  Akcie      Servis Synology

e-mail: info@azpc.sk,tel.:  0905 876 473 / pondelok - piatok od 8.00 do 12.00 hod./

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Ubiquiti Networks

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Montážna krabica pre Unifi Enterprise AP In-Wall Hi-Density, plastová od 2 do 4 dní 3.42 € Montážna krabica pre Unifi Enterprise AP In-Wall Hi-Density, plastová Montážna krabica pre UAP-IW, plastová (PVC), Hĺbka (mm): 71 Šírka (mm)): 57 Výška (mm): 110 UBIQUITI UniFi Protect Network Video Recorder od 2 do 4 dní 312.61 € UBIQUITI UniFi Protect Network Video Recorder Záznamové zariadenie 1x 10G SFP+ slot, 1x GbE RJ-45, 4x 2,5/3,5" pozice, rack, RPS Záznamové zariadenie so štyrmi 2,5 / 3,5 "pozíciami pre disky, Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack) od 2 do 4 dní 16.53 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC  (2pack) SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua na objednávku 4.69 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua od 2 do 4 dní 4.36 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m od 2 do 4 dní 17.46 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m od 2 do 4 dní 25.01 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti AF-5G30-S45 AirFiber antenna 5GHz 30dbi od 2 do 4 dní 105.30 € Ubiquiti AF-5G30-S45  AirFiber antenna  5GHz  30dbi anténa určená pro AirFiber AF-5X Ubiquiti AIRFIBER - 24GHz Point-to-Point 2Gbps+ na objednávku 3 014.04 € Ubiquiti AIRFIBER - 24GHz Point-to-Point  2Gbps+ airFiber je vonkajšia chrbticová jednotka pre voľné pásmo 24GHz určená pre Point-to-Point spoje na vzdialenosť až 20km pri prenosovej rýchlosti až 2 Gbps. Pre Ubiquiti AIRFIBER - 5GHz Point-to-Point 500+Mbps od 2 do 4 dní 297.13 € Ubiquiti AIRFIBER - 5GHz Point-to-Point  500+Mbps Rozměry: 224 x 82 x 48 mm (8.82 x 3.23 x 1.89") Váha: 0.35 kg (0.77 lb) Anténní konektory: (2) RP-SMA Weatherproof (CH0, CH1) (1) SMA Weatherproof (GPS) GPS Ubiquiti AIRFIBER - 5XHD od 2 do 4 dní 379.55 € Ubiquiti AIRFIBER - 5XHD Ubiquiti AirCube ISP 300Mbps 4x 10/100Mbps LAN od 2 do 4 dní 26.07 € Ubiquiti AirCube  ISP    300Mbps 4x 10/100Mbps LAN WiFi router 24V PoE Passthrough YES Napájení 24V PoE or 5V Micro USB (zdroj není součástí balení) Wi-Fi Standards Ubiquiti AirCube AC 300+867Mbps 4x 10/100/1000Mbps LAN od 2 do 4 dní 69.73 € Ubiquiti AirCube AC   300+867Mbps 4x 10/100/1000Mbps LAN WiFi router 24V PoE Passthrough YES Napájení 24V PoE or 24V zdoj (součástí balení) Wi-Fi Standards 802.11ac Ubiquiti AirFiber - 60GHz/5 GHz Point-to-Point 1+Gbps s vysokým ziskom a s GPS do 2 km od 2 do 4 dní 279.85 € Ubiquiti AirFiber - 60GHz/5 GHz Point-to-Point 1+Gbps s vysokým ziskom a s GPS do 2 km airFiber 60 airFiber 60 GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Throughput Quick Start Guide: https://dl.ui.com/qsg/AF60/ AF60 is a 60 GHz radio for Ubiquiti AirFiber Multiplexer 4x4 od 2 do 4 dní 90.65 € Ubiquiti AirFiber Multiplexer 4x4 Annténní přípravek pro redundatní řešení komunikace s pomocí jednotek AF-5X airFiber NxN Multiplexer je možné namontovat na všechny antény pro AF-5X nebo Ubiquiti AirMax 5Ghz 16 dBi 120 stupňov (anténa s rocket príslušenstvom, bez rocket) od 2 do 4 dní 70.04 € Ubiquiti AirMax 5Ghz 16 dBi 120 stupňov (anténa s rocket príslušenstvom, bez rocket) Sektorová anténa s duálnou polarizáciou s príslušenstvom pre jednotku Rocket M5 . Anténa má horizontálnu aj vertikálnu polarizáciu a 2 x rSMA konektor a Ubiquiti AirMax 5Gzh 19 dBi 120 stupňov (anténa s rocket príslušenstvom, bez rocket) od 2 do 4 dní 116.62 € Ubiquiti AirMax 5Gzh 19 dBi 120 stupňov (anténa s rocket príslušenstvom, bez rocket) Dvojpolarizačná sektorová anténa vhodná pro jednotku Rocket M5 (MIMO). Využíva horizontálnu a vertikálnu polarizáciu, čím nahraduje dve samostatné antény a Ubiquiti AirMax AC 5GHz 22dBi 45 stupňů (anténa s rocket príslušenstvom, bez rocket) na objednávku 177.21 € Ubiquiti AirMax AC  5GHz 22dBi 45 stupňů (anténa s rocket príslušenstvom, bez rocket) AM-5AC22-45 Antenna Characteristics Dimensions* 750 x 215 x 94 mm (29.53 x 8.47x 3.70") Weight† 6 kg(13.23 lbs) Frequency Range 5.10 - 5.85 GHz Gain 22 Ubiquiti AmpliFi Instant Kit od 2 do 4 dní 149.23 € Ubiquiti AmpliFi Instant Kit Ubiquiti AmpliFi Instant Router na objednávku 104.85 € Ubiquiti AmpliFi Instant Router AFi-INS-R je samotný router AmpliFi, který se hodí k pokrytí menších prostor. Na přední straně informační je LCD displej, na zadní straně pak 1x WAN a 1x LAN Ubiquiti CKG2-RM - konzola pre inštaláciu Cloud Key Gen.2 do racku 19" od 2 do 4 dní 100.83 € Ubiquiti CKG2-RM - konzola pre inštaláciu Cloud Key Gen.2 do racku 19" Konzola pre uchytenie kontrolera Cloud Key Gen.2 aj Cloud Key Gen.2 PLUS do 19" racku. - univerzálny zadný zámok pre uchytenie UCK-G2 aj UCK-G2-PLUS - ľahko Ubiquiti EP-54V-150W-DC od 2 do 4 dní 53.40 € Ubiquiti EP-54V-150W-DC Ubiquiti ER-4 od 2 do 4 dní 184.69 € Ubiquiti ER-4 Hardware Specifications ER-4 Dimensions 229 x 136.5 x 31.1 mm (9.02 x 5.37 x 1.22 in) Weight 795 g (1.75 lb) Max. Power Consumption 13W Power Internal AC Power Ubiquiti ER-6P 6-Port Gigabit Router with 1 SFP Port od 2 do 4 dní 214.27 € Ubiquiti ER-6P  6-Port Gigabit Router with 1 SFP Port Hardware Specifications ER-6P Prehľad vlastností: • (5) Gigabit RJ45 routing porty • 24V PoE na RJ45 portoch • (1) Gigabit SFP port • 3.4 million