AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

Home  Zákaznícka sekcia  Obchodné podmienky  Akcie      Servis Synology

e-mail: info@azpc.sk,tel.:  0907 346 882 / pondelok - piatok od 8.00 do 12.00 hod./

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

switch/router

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC od 2 do 4 dní 14.01 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack) od 2 do 4 dní 17.42 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC  (2pack) SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua od 2 do 4 dní 2.90 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua od 2 do 4 dní 6.26 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 5m, farba Aqua od 2 do 4 dní 5.35 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 5m, farba Aqua Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m od 2 do 4 dní 19.56 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti AirCube ISP 300Mbps 4x 10/100Mbps LAN od 2 do 4 dní 27.63 € Ubiquiti AirCube  ISP    300Mbps 4x 10/100Mbps LAN WiFi router 24V PoE Passthrough YES Napájení 24V PoE or 5V Micro USB (zdroj není součástí balení) Wi-Fi Standards Ubiquiti AirCube AC 300+867Mbps 4x 10/100/1000Mbps LAN od 2 do 4 dní 73.06 € Ubiquiti AirCube AC   300+867Mbps 4x 10/100/1000Mbps LAN WiFi router 24V PoE Passthrough YES Napájení 24V PoE or 24V zdoj (součástí balení) Wi-Fi Standards 802.11ac Ubiquiti CKG2-RM - konzola pre inštaláciu Cloud Key Gen.2 do racku 19" od 2 do 4 dní 100.91 € Ubiquiti CKG2-RM - konzola pre inštaláciu Cloud Key Gen.2 do racku 19" Konzola pre uchytenie kontrolera Cloud Key Gen.2 aj Cloud Key Gen.2 PLUS do 19" racku. - univerzálny zadný zámok pre uchytenie UCK-G2 aj UCK-G2-PLUS - ľahko Ubiquiti EP-54V-150W-DC od 2 do 4 dní 76.61 € Ubiquiti EP-54V-150W-DC Ubiquiti ER-4 od 2 do 4 dní 181.30 € Ubiquiti ER-4 Hardware Specifications ER-4 Dimensions 229 x 136.5 x 31.1 mm (9.02 x 5.37 x 1.22 in) Weight 795 g (1.75 lb) Max. Power Consumption 13W Power Internal AC Power Ubiquiti ER-6P 6-Port Gigabit Router with 1 SFP Port od 2 do 4 dní 216.45 € Ubiquiti ER-6P  6-Port Gigabit Router with 1 SFP Port Hardware Specifications ER-6P Prehľad vlastností: • (5) Gigabit RJ45 routing porty • 24V PoE na RJ45 portoch • (1) Gigabit SFP port • 3.4 million Ubiquiti ER-RMKIT - konzola pre inštaláciu EdgeMAX do racku 19" od 2 do 4 dní 14.98 € Ubiquiti ER-RMKIT - konzola pre inštaláciu EdgeMAX do racku 19" ER-RMKIT Rack-mount úchyt na montáž produktov EdgeMAX do štandardného 19" racku. Kompatibilné s: EdgeRouter 4 (ER-4) EdgeRouter 6P (ER-6P) EdgeRouter Ubiquiti ES-10X od 2 do 4 dní 99.24 € Ubiquiti ES-10X Model: ES-10X • (8) Gigabit RJ45 Ports • (2) SFP Ports • Non-Blocking Throughput: 10 Gbps • Switching Capacity: 20 Gbps • Forwarding Rate: 14.88 Mpps • Ubiquiti ES-10XP od 2 do 4 dní 115.30 € Ubiquiti ES-10XP Model: ES-10XP • (8) Gigabit RJ45 Ports • (2) SFP Ports • Non-Blocking Throughput: 10 Gbps • Switching Capacity: 20 Gbps • Forwarding Rate: 14.88 Mpps • Ubiquiti ES-16XP (PoE switch 24/48V) od 2 do 4 dní 269.16 € Ubiquiti ES-16XP  (PoE switch 24/48V) Managed PoE Gigabit Switch port: 16x PoE: 24V/48V pasive PoE Ubiquiti ES-5XP (PoE switch 24V) od 2 do 4 dní 83.13 € Ubiquiti ES-5XP  (PoE switch 24V) Managed PoE+ Gigabit Switch port: 5x PoE: 24V pasive PoE Ubiquiti ES24-500W 24x1000Mbps + 2xSFP PoE/PoE+/PoE24V od 2 do 4 dní 406.50 € Ubiquiti ES24-500W  24x1000Mbps + 2xSFP   PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP Total Non-Blocking Throughput 26 Gbps Gigabit RJ45 Ports 24 SFP+ Ports N/A SFP Ports 2 Max. Power Consumption 500W Ubiquiti ES24-LITE od 2 do 4 dní 193.08 € Ubiquiti ES24-LITE výkonný Enterprise switch EdgeSwitch ™ Lite současně zpracovává provoz na všech portech při rychlosti linky bez ztráty paketů. Celkem no-blocking Ubiquiti ES48-500W 48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+ PoE/PoE+/PoE24V od 2 do 4 dní 711.61 € Ubiquiti ES48-500W  48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+    PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP/SFP+ Total Non-Blocking Throughput 70Gbps Gigabit RJ45 Ports 48 SFP+ Ports 2 SFP Ports 2 Max. Power Consumption 500W Ubiquiti ES48-750W 48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+ PoE/PoE+/PoE24V od 2 do 4 dní 917.42 € Ubiquiti ES48-750W  48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+    PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP/SFP+ Total Non-Blocking Throughput 70Gbps Gigabit RJ45 Ports 48 SFP+ Ports 2 SFP Ports 2 Max. Power Consumption 750W Ubiquiti ES48-LITE od 2 do 4 dní 359.35 € Ubiquiti ES48-LITE výkonný Enterprise switch EdgeSwitch ™ Lite současně zpracovává provoz na všech portech při rychlosti linky bez ztráty paketů. Celkem no-blocking Ubiquiti EdgePoint EP-R8 (router 6x LAN+2x SFP) od 2 do 4 dní 432.62 € Ubiquiti EdgePoint  EP-R8  (router 6x LAN+2x SFP) The EP-R8 features six RJ45 Ethernet ports and two combination RJ45/SFP Ethernet ports. Bottom Panel • Power Options • 54VDC, 6A Terminal Block • Dual PoE Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Port od 2 do 4 dní 46.49 € Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Port EdgeRouter X Model: ER-X • (5) Gigabit RJ45 ports • Passive PoE passthrough option* • Power via 24V passive PoE or power adapter • Ports configurable for