AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

switch/router

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania

od 2 do 4 dní 8.08 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI od 2 do 4 dní 17.54 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack) Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC  (2pack) SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI od 2 do 4 dní 37.62 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, multimode do 300, LC (2pack) Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, multimode do 300, LC  (2pack) SFP modul 10Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 300m (při 50/125um) konektor LC od 2 do 4 dní 4.51 € Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua od 2 do 4 dní 5.36 € Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 1m, farba Aqua Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 1m, farba Aqua od 2 do 4 dní 6.39 € Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua od 2 do 4 dní 7.37 € Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 3m, farba Aqua Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 3m, farba Aqua od 2 do 4 dní 8.22 € Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 5m, farba Aqua Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 5m, farba Aqua od 2 do 4 dní 17.90 € Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps od 2 do 4 dní 21.41 € Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 2m Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 2m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps od 2 do 4 dní 25.67 € Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps od 2 do 4 dní 77.46 € Ubiquiti AirCube AC 300+867Mbps 4x 10/100/1000Mbps LAN Ubiquiti AirCube AC   300+867Mbps 4x 10/100/1000Mbps LAN WiFi router 24V PoE Passthrough YES Napájení 24V PoE or 24V zdoj (součástí balení) Wi-Fi Standards 802.11ac na objednávku 95.59 € Ubiquiti CKG2-RM - konzola pre inštaláciu Cloud Key Gen.2 do racku 19" Ubiquiti CKG2-RM - konzola pre inštaláciu Cloud Key Gen.2 do racku 19" Konzola pre uchytenie kontrolera Cloud Key Gen.2 aj Cloud Key Gen.2 PLUS do 19" racku. - univerzálny zadný zámok pre uchytenie UCK-G2 aj UCK-G2-PLUS - ľahko od 2 do 4 dní 97.06 € Ubiquiti CRM point - centrální management pro sítě UBNT Ubiquiti CRM point - centrální management pro sítě UBNT Mikro-počítač s instalovaným CRM Controllerem pro lokální i vzdálenou správu a monitoring bezdrátových zařízení od UBNT- řady AirMax a AirMax AC. od 2 do 4 dní 78.58 € Ubiquiti EP-54V-150W-DC Ubiquiti EP-54V-150W-DC od 2 do 4 dní 13.60 € Ubiquiti ER-RMKIT - konzola pre inštaláciu EdgeMAX do racku 19" Ubiquiti ER-RMKIT - konzola pre inštaláciu EdgeMAX do racku 19" ER-RMKIT Rack-mount úchyt na montáž produktov EdgeMAX do štandardného 19" racku. Kompatibilné s: EdgeRouter 4 (ER-4) EdgeRouter 6P (ER-6P) EdgeRouter od 2 do 4 dní 103.40 € Ubiquiti ES-10X Ubiquiti ES-10X Model: ES-10X • (8) Gigabit RJ45 Ports • (2) SFP Ports • Non-Blocking Throughput: 10 Gbps • Switching Capacity: 20 Gbps • Forwarding Rate: 14.88 Mpps • od 2 do 4 dní 118.25 € Ubiquiti ES-10XP Ubiquiti ES-10XP Model: ES-10XP • (8) Gigabit RJ45 Ports • (2) SFP Ports • Non-Blocking Throughput: 10 Gbps • Switching Capacity: 20 Gbps • Forwarding Rate: 14.88 Mpps • od 2 do 4 dní 292.10 € Ubiquiti ES-16-150W 16x1000Mbps PoE/PoE+/PoE24V Ubiquiti ES-16-150W  16x1000Mbps    PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP Total Non-Blocking Throughput 18 Gbps Gigabit RJ45 Ports 16 SFP+ Ports N/A SFP Ports 2 2 Max. Power Consumption 150W PoE od 2 do 4 dní 371.75 € Ubiquiti ES-16XP (PoE switch 24/48V) Ubiquiti ES-16XP  (PoE switch 24/48V) Managed PoE Gigabit Switch port: 16x PoE: 24V/48V pasive PoE od 2 do 4 dní 84.57 € Ubiquiti ES-5XP (PoE switch 24V) Ubiquiti ES-5XP  (PoE switch 24V) Managed PoE+ Gigabit Switch port: 5x PoE: 24V pasive PoE od 2 do 4 dní 166.84 € Ubiquiti ES-8XP (PoE switch 24/48V) Ubiquiti ES-8XP   (PoE switch 24/48V) Manažovateľný PoE Gigabit Switch port: 8x PoE: 24V/48V pasive PoE Uchytenie do racku nie je podporované. Rackmount ER-RMKIT nie je kompatibilný s ES-8XP od 2 do 4 dní 406.77 € Ubiquiti ES24-250W 24x1000Mbps + 2xSFP PoE/PoE+/PoE24V Ubiquiti ES24-250W  24x1000Mbps + 2xSFP   PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP Total Non-Blocking Throughput 26 Gbps Gigabit RJ45 Ports 24 SFP+ Ports N/A SFP Ports 2 Max. Power Consumption 250W od 2 do 4 dní 552.91 € Ubiquiti ES24-500W 24x1000Mbps + 2xSFP PoE/PoE+/PoE24V Ubiquiti ES24-500W  24x1000Mbps + 2xSFP   PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP Total Non-Blocking Throughput 26 Gbps Gigabit RJ45 Ports 24 SFP+ Ports N/A SFP Ports 2 Max. Power Consumption 500W
stránka: 1 2