AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

Home  Zákaznícka sekcia  Obchodné podmienky  Akcie      Servis Synology

e-mail: info@azpc.sk,tel.:  0907 346 882 /denne od 8.00 do 12.00 hod./

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

UniFi

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC od 2 do 4 dní 14.01 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack) od 2 do 4 dní 17.42 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC  (2pack) SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua od 2 do 4 dní 4.62 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 1m, farba Aqua od 2 do 4 dní 5.48 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 1m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua od 2 do 4 dní 6.39 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 3m, farba Aqua od 2 do 4 dní 7.55 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 3m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 5m, farba Aqua od 2 do 4 dní 8.40 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 5m, farba Aqua Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 2m od 2 do 4 dní 21.82 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 2m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m od 2 do 4 dní 26.16 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (30 metrů) od 2 do 4 dní 54.16 € Ubiquiti Fibre Cable  single-mode 6x vlákno 9/125um  + konektory LC (30 metrů) 60 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (90 metrů) od 2 do 4 dní 113.42 € Ubiquiti Fibre Cable  single-mode 6x vlákno 9/125um  + konektory LC (90 metrů) 90 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1G od 2 do 4 dní 14.38 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1G SFP modul 10/100/1000Mbps pro metalický konektor RJ45 dosah: 100m balení 1kusy Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+) UF-RJ45-10G od 2 do 4 dní 66.09 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+) UF-RJ45-10G SFP modul 10/100/1000Mbps pre metalický konektor RJ45 dosah: 100m s kapacitou 1 Gbps (Cat 5e) alebo 30 m s kapaticou 10 Gbps (Cat 6A) balenie 1kus Supported Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km LC (1kus) od 2 do 4 dní 85.15 € Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km  LC  (1kus) SFP+ modul 10Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka:13010nm vzdálenost: do 10km balení 1kus Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 1 pack. od 2 do 4 dní 9.02 € Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 1 pack. Pokud provádíte upgrade z UAP-AC-PRO na UAP-nanoHD .. využijete tento prvek jako montážní redukci mezi držáky na zeď těchto dvou zařízení. Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 3 pack. od 2 do 4 dní 26.81 € Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 3 pack. Pokud provádíte upgrade z UAP-AC-PRO na UAP-nanoHD .. využijete tento prvek jako montážní redukci mezi držáky na zeď těchto dvou zařízení. Ubiquiti UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack od 2 do 4 dní 164.54 € Ubiquiti UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack SFP+ modul 10Gbps pro singlmodové válkno 9/125 datové spojení po jednom vláknu ... WDM vlnová délka: 1270nm a 1330nm vzdálenost: aaž 10km konektor 1x Ubiquiti UMA-D UniFi anténa od 2 do 4 dní 87.94 € Ubiquiti UMA-D  UniFi anténa https://www.ubnt.com/unifi/unifi-mesh-antenna/ Ubiquiti US-8-150W 8x1000Mbps PoE/PoE+/PoE24V od 2 do 4 dní 198.83 € Ubiquiti US-8-150W  8x1000Mbps    PoE/PoE+/PoE24V Model: US-8-150W • (8) Gigabit RJ45 Ports • (2) SFP Ports • Non-Blocking Throughput: 10 Gbps • Switching Capacity: 20 Gbps • Forwarding Rate: 14.88 Ubiquiti US-8-60W 8x1000Mbps PoE od 2 do 4 dní 112.72 € Ubiquiti US-8-60W  8x1000Mbps    PoE Total Non-Blocking Throughput 8 Gbps Gigabit RJ45 Ports 8 SFP+ Ports N/A SFP Ports 2 N/A Switching Capacity 16 Gbps Max. Power Consumption 60W Prehľadný Ubiquiti UniFi Dizajnový kryt pre nanoHD (camo/kamufláž) od 2 do 4 dní 14.38 € Ubiquiti UniFi   Dizajnový kryt pre nanoHD  (camo/kamufláž) Dizajnový kryt pre nanoHD (kamufláž, len kryt - neobsahuje samotné zariadenie) Ubiquiti UniFi Dizajnový kryt pre nanoHD (marble/mramor) od 2 do 4 dní 14.39 € Ubiquiti UniFi   Dizajnový kryt pre nanoHD  (marble/mramor) Dizajnový kryt pre nanoHD (simulácia mramoru, len kryt - neobsahuje samotné zariadenie) Ubiquiti UniFi Dizajnový kryt pre nanoHD (black/čierny) 1ks od 2 do 4 dní 14.58 € Ubiquiti UniFi   Dizajnový kryt pre nanoHD (black/čierny) 1ks Ubiquiti UniFi Dizajnový kryt pre nanoHD (concrete/betón) od 2 do 4 dní 14.38 € Ubiquiti UniFi   Dizajnový kryt pre nanoHD (concrete/betón) Dizajnový kryt pre nanoHD (simulácia betónu, len kryt - neobsahuje samotné zariadenie)