AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

UniFi

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Montážna krabica pre Unifi Enterprise AP In-Wall Hi-Density, plastová od 2 do 4 dní 3.37 € Montážna krabica pre Unifi Enterprise AP In-Wall Hi-Density, plastová Montážna krabica pre UAP-IW, plastová (PVC), Hĺbka (mm): 71 Šírka (mm)): 57 Výška (mm): 110 Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC od 2 do 4 dní 13.94 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, multimode do 300, LC (2pack) od 2 do 4 dní 41.13 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, multimode do 300, LC  (2pack) SFP modul 10Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 300m (při 50/125um) konektor LC Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua od 2 do 4 dní 4.82 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 1m, farba Aqua od 2 do 4 dní 5.72 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 1m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua od 2 do 4 dní 6.80 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 3m, farba Aqua od 2 do 4 dní 7.88 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 3m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 5m, farba Aqua od 2 do 4 dní 8.77 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 5m, farba Aqua Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m od 2 do 4 dní 18.23 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 2m od 2 do 4 dní 22.79 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 2m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m od 2 do 4 dní 27.33 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti Cover for UniFi In-Wall HD Access Point, 3-Pack na objednávku 34.15 € Ubiquiti Cover for UniFi In-Wall HD Access Point, 3-Pack Kryt pre UniFi In-Wall HD, vzor maskáč - sada 3 kusou With the UniFi In-Wall HD Cover, the In-Wall HD AP blends seamlessly into a variety of backgrounds. Available Ubiquiti Cover for UniFi In-Wall HD Access Point, 3-Pack na objednávku 34.15 € Ubiquiti Cover for UniFi In-Wall HD Access Point, 3-Pack Kryt pre UniFi In-Wall HD, vzor čierna - sada 3 kusou With the UniFi In-Wall HD Cover, the In-Wall HD AP blends seamlessly into a variety of backgrounds. Available in Ubiquiti Cover for UniFi In-Wall HD Access Point, 3-Pack na objednávku 34.15 € Ubiquiti Cover for UniFi In-Wall HD Access Point, 3-Pack Kryt pre UniFi In-Wall HD, vzor drevo - sada 3 kusou With the UniFi In-Wall HD Cover, the In-Wall HD AP blends seamlessly into a variety of backgrounds. Available in Ubiquiti Cover for UniFi In-Wall HD Access Point, 3-Pack na objednávku 34.15 € Ubiquiti Cover for UniFi In-Wall HD Access Point, 3-Pack Kryt pre UniFi In-Wall HD, vzor betón- sada 3 kusou With the UniFi In-Wall HD Cover, the In-Wall HD AP blends seamlessly into a variety of backgrounds. Available in Ubiquiti EdgePower Supply, 24V 72W na objednávku 172.94 € Ubiquiti EdgePower Supply, 24V 72W The EdgePower 24V 72W is a UNMS monitored and managed 24V DC power supply with integrated battery backup. This product provides WISPs with an easy-to-install 24V Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (30 metrů) od 2 do 4 dní 56.58 € Ubiquiti Fibre Cable  single-mode 6x vlákno 9/125um  + konektory LC (30 metrů) 60 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (90 metrů) od 2 do 4 dní 118.50 € Ubiquiti Fibre Cable  single-mode 6x vlákno 9/125um  + konektory LC (90 metrů) 90 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1G od 2 do 4 dní 15.50 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1G SFP modul 10/100/1000Mbps pro metalický konektor RJ45 dosah: 100m balení 1kusy Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (20pack) od 2 do 4 dní 215.52 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC  (20pack) SFP modul 1Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka: 1350 a 1550 nm vzdálenost: do 3km diagnostika DDMI balení 20kusů (10 sad) Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (2pack) od 2 do 4 dní 25.18 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC  (2pack) SFP modul 1Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka: 1350 a 1550 nm vzdálenost: do 3km diagnostika DDMI balení 2kusy Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+) UF-RJ45-10G od 2 do 4 dní 69.04 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+) UF-RJ45-10G SFP modul 10/100/1000Mbps pre metalický konektor RJ45 dosah: 100m s kapacitou 1 Gbps (Cat 5e) alebo 30 m s kapaticou 10 Gbps (Cat 6A) balenie 1kus Supported Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km LC (1kus) od 2 do 4 dní 88.96 € Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km  LC  (1kus) SFP+ modul 10Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka:13010nm vzdálenost: do 10km balení 1kus Ubiquiti SunMAX SolarPoint na objednávku 222.95 € Ubiquiti SunMAX SolarPoint SunMAX™ SolarPoint™ is a remote managed MPPT 24V 7A charge controller with a built-in 4 port 24V PoE 10/100Mbps switch and one DC output delivering up to 40W. It