AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Naposledy zobrazené

UniFi

Filter
Cena od - do
Montážna krabica pre Unifi Enterprise AP In-Wall Hi-Density, plastováod 2 do 4 dní3.42 € Montážna krabica pre Unifi Enterprise AP In-Wall Hi-Density, plastováMontážna krabica pre UAP-IW, plastová (PVC), Hĺbka (mm): 71 Šírka (mm)): 57 Výška (mm): 110 Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack)na objednávku16.53 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC  (2pack)SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, multimode do 300, LC (2pack)od 2 do 4 dní40.06 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, multimode do 300, LC  (2pack)SFP modul 10Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 300m (při 50/125um) konektor LC Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aquaod 2 do 4 dní6.41 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3mod 2 do 4 dní27.52 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3mKabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (30 metrů)na objednávku55.41 € Ubiquiti Fibre Cable  single-mode 6x vlákno 9/125um  + konektory LC (30 metrů)60 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1God 2 do 4 dní17.89 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1GSFP modul 10/100/1000Mbps pro metalický konektor RJ45 dosah: 100m balení 1kusy Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (2pack)od 2 do 4 dní23.96 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC  (2pack)SFP modul 1Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka: 1350 a 1550 nm vzdálenost: do 3km diagnostika DDMI balení 2kusy Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km LC (1kus)od 2 do 4 dní84.15 € Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km  LC  (1kus)SFP+ modul 10Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka:13010nm vzdálenost: do 10km balení 1kus Ubiquiti U Fiber LOCO, 5 Pack, bez napájacieho adaptéraod 2 do 4 dní203.19 € Ubiquiti U Fiber LOCO, 5 Pack, bez napájacieho adaptéraGPON Optical Network Unit Ubiquiti U Fiber LOCO, GPON Optical Network Unitna objednávku44.39 € Ubiquiti U Fiber LOCO, GPON Optical Network UnitGPON Optical Network Unit Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 1 pack.na objednávku9.22 € Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 1 pack.Pokud provádíte upgrade z UAP-AC-PRO na UAP-nanoHD .. využijete tento prvek jako montážní redukci mezi držáky na zeď těchto dvou zařízení. Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 3 pack.na objednávku27.42 € Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 3 pack.Pokud provádíte upgrade z UAP-AC-PRO na UAP-nanoHD .. využijete tento prvek jako montážní redukci mezi držáky na zeď těchto dvou zařízení. Ubiquiti UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Packod 2 do 4 dní157.60 € Ubiquiti UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-PackSFP+ modul 10Gbps pro singlmodové válkno 9/125 datové spojení po jednom vláknu ... WDM vlnová délka: 1270nm a 1330nm vzdálenost: aaž 10km konektor 1x Ubiquiti USW-FLEX-UTILITY, montážny box pre USW-FLEXod 2 do 4 dní46.49 € Ubiquiti USW-FLEX-UTILITY, montážny box pre USW-FLEXFlex Switch Adapter Kit pre montáž na stožiar/tyč verejného osvetlenia. Ubiquiti UniFi Dizajnový kryt pre nanoHD (camo/kamufláž)na objednávku14.71 € Ubiquiti UniFi   Dizajnový kryt pre nanoHD  (camo/kamufláž)Dizajnový kryt pre nanoHD (kamufláž, len kryt - neobsahuje samotné zariadenie) Ubiquiti UniFi Dizajnový kryt pre nanoHD (marble/mramor)na objednávku14.72 € Ubiquiti UniFi   Dizajnový kryt pre nanoHD  (marble/mramor)Dizajnový kryt pre nanoHD (simulácia mramoru, len kryt - neobsahuje samotné zariadenie) Ubiquiti UniFi Industrial Switch 8x1000Mbps PoE++, Shock+Vibration+Temperature proof)na objednávku500.61 € Ubiquiti UniFi Industrial Switch   8x1000Mbps  PoE++, Shock+Vibration+Temperature proof) Ubiquiti UniFi Industrial Switch 24x1000Mbps PoE+, L3, (12) 2.5G RJ45 ports with PoE+ for WiFi 6 APod 2 do 4 dní796.09 € Ubiquiti UniFi Industrial Switch 24x1000Mbps  PoE+, L3, (12) 2.5G RJ45 ports with PoE+ for WiFi 6 APSwitch Enterprise 24 PoE Managed Layer 3 switch with (12) 2.5G RJ45 ports with PoE+ for WiFi 6 APs, (12) Gigabit RJ45 ports with PoE+, and (2) 10G SFP+ ports for fiber Ubiquiti UniFi Security Gateway Pro, 4-port (rack)od 2 do 4 dní277.33 € Ubiquiti UniFi Security Gateway Pro, 4-port  (rack)UniFi® Security Gateway rozšiřuje systém UniFi Enterprise poskytování o cenově efektivní, spolehlivé směrování a pokročilé zabezpečení vaší Ubiquiti UniFi Switch GEN2 PRO 24x1000Mbps, PoE 802.3af/at, PoE++, 2xSFP+, LCM displayna objednávku706.33 € Ubiquiti UniFi Switch  GEN2 PRO 24x1000Mbps,  PoE 802.3af/at, PoE++, 2xSFP+, LCM displayTermín dostupnosti v EU dodávateľ zatiaľ nepozná. USW-Pro-24-PoE Prehľadný konfigurártor switchow UniFi GEN1 a GEN2 s filtrom k dispozícii na Ubiquiti UniFi Switch Flex 5-Port managed Gigabit Ethernet switch powered by 802.3af/at PoE or 5V,od 2 do 4 dní31.22 € Ubiquiti UniFi Switch Flex  5-Port managed Gigabit Ethernet switch powered by 802.3af/at PoE or 5V,USW Flex Mini 5-Port managed Gigabit Ethernet switch powered by 802.3af/at PoE or 5V, 1A USB-C power adapter. Build and expand your network with the UniFi® Switch, Ubiquiti UniFi Switch Flex Indoor/Outdoor 5x1000Mbps PoE (Weatherproof IP55)na objednávku101.97 € Ubiquiti UniFi Switch Flex  Indoor/Outdoor  5x1000Mbps  PoE (Weatherproof IP55) Ubiquiti UniFi Switch GEN2 PRO 48x1000Mbps, 40xPoE+ 802.3af/at, 8xPoE++ 802.3bt, 4xSFP+, LCM displna objednávku1 104.97 € Ubiquiti UniFi Switch GEN2  PRO 48x1000Mbps,  40xPoE+ 802.3af/at, 8xPoE++ 802.3bt, 4xSFP+, LCM displTermín dostupnosti v EU dodávateľ zatiaľ nepozná.