AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

Home  Zákaznícka sekcia  Obchodné podmienky  Akcie      Servis Synology

e-mail: info@azpc.sk,tel.:  0905 876 473 / pondelok - piatok od 8.00 do 12.00 hod./

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

UniFi

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Montážna krabica pre Unifi Enterprise AP In-Wall Hi-Density, plastová od 2 do 4 dní 3.42 € Montážna krabica pre Unifi Enterprise AP In-Wall Hi-Density, plastová Montážna krabica pre UAP-IW, plastová (PVC), Hĺbka (mm): 71 Šírka (mm)): 57 Výška (mm): 110 Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack) od 2 do 4 dní 16.53 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC  (2pack) SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua na objednávku 4.69 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua od 2 do 4 dní 4.36 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m od 2 do 4 dní 17.46 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m od 2 do 4 dní 25.01 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (30 metrů) od 2 do 4 dní 37.77 € Ubiquiti Fibre Cable  single-mode 6x vlákno 9/125um  + konektory LC (30 metrů) 60 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (2pack) na objednávku 22.99 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC  (2pack) SFP modul 1Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka: 1350 a 1550 nm vzdálenost: do 3km diagnostika DDMI balení 2kusy Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+) UF-RJ45-10G od 2 do 4 dní 66.75 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+) UF-RJ45-10G SFP modul 10/100/1000Mbps pre metalický konektor RJ45 dosah: 100m s kapacitou 1 Gbps (Cat 5e) alebo 30 m s kapaticou 10 Gbps (Cat 6A) balenie 1kus Supported Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km LC (1kus) od 2 do 4 dní 84.73 € Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km  LC  (1kus) SFP+ modul 10Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka:13010nm vzdálenost: do 10km balení 1kus Ubiquiti Quick-Mount držiak pre Ubiquiti CPE jednotky od 2 do 4 dní 25.41 € Ubiquiti Quick-Mount držiak pre Ubiquiti CPE jednotky popis produktu Quick-mount je univerzálny polohovateľný držiak určený pre širokú škálu CPE jednotiek Ubiquiti. Jednotky je možné uchytiť na stenu alebo Ubiquiti U Fiber LOCO, 5 Pack, bez napájacieho adaptéra od 2 do 4 dní 203.19 € Ubiquiti U Fiber LOCO, 5 Pack, bez napájacieho adaptéra GPON Optical Network Unit Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 1 pack. od 2 do 4 dní 6.32 € Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 1 pack. Pokud provádíte upgrade z UAP-AC-PRO na UAP-nanoHD .. využijete tento prvek jako montážní redukci mezi držáky na zeď těchto dvou zařízení. Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 3 pack. od 2 do 4 dní 18.71 € Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 3 pack. Pokud provádíte upgrade z UAP-AC-PRO na UAP-nanoHD .. využijete tento prvek jako montážní redukci mezi držáky na zeď těchto dvou zařízení. Ubiquiti UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack od 2 do 4 dní 163.72 € Ubiquiti UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack SFP+ modul 10Gbps pro singlmodové válkno 9/125 datové spojení po jednom vláknu ... WDM vlnová délka: 1270nm a 1330nm vzdálenost: aaž 10km konektor 1x Ubiquiti UMA-D UniFi anténa na objednávku 89.10 € Ubiquiti UMA-D  UniFi anténa https://www.ubnt.com/unifi/unifi-mesh-antenna/ Ubiquiti US-16-150W 16x1000Mbps PoE/PoE+/PoE24V na objednávku 322.21 € Ubiquiti US-16-150W  16x1000Mbps    PoE/PoE+/PoE24V • (16) Gigabit RJ45 Ports • (2) SFP Ports • (1) Serial Console Port (Reserved for Future Use) • Non-Blocking Throughput: 18 Gbps • Switching Capacity: 36 Ubiquiti US-8 8x1000Mbps no-PoE 5pck na objednávku 475.36 € Ubiquiti US-8  8x1000Mbps    no-PoE 5pck Ubiquiti US48-500W 48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+ PoE/PoE+/PoE24V na objednávku 767.05 € Ubiquiti US48-500W  48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+    PoE/PoE+/PoE24V Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP Total Non-Blocking Throughput 70 Gbps SFP+ Ports 2 SFP Ports 2 Max. Power Consumption 500W Ubiquiti USW-FLEX-UTILITY, montážny box pre USW-FLEX na objednávku 45.84 € Ubiquiti USW-FLEX-UTILITY, montážny box pre USW-FLEX Flex Switch Adapter Kit pre montáž na stožiar/tyč verejného osvetlenia. Ubiquiti UniFi Dizajnový kryt pre nanoHD (camo/kamufláž) od 2 do 4 dní 10.02 € Ubiquiti UniFi   Dizajnový kryt pre nanoHD  (camo/kamufláž) Dizajnový kryt pre nanoHD (kamufláž, len kryt - neobsahuje samotné zariadenie) Ubiquiti UniFi Dizajnový kryt pre nanoHD (marble/mramor) od 2 do 4 dní 10.03 € Ubiquiti UniFi   Dizajnový kryt pre nanoHD  (marble/mramor) Dizajnový kryt pre nanoHD (simulácia mramoru, len kryt - neobsahuje samotné zariadenie) Ubiquiti UniFi Dizajnový kryt pre nanoHD (concrete/betón) na objednávku 15.99 € Ubiquiti UniFi   Dizajnový kryt pre nanoHD (concrete/betón) Dizajnový kryt pre nanoHD (simulácia betónu, len kryt - neobsahuje samotné zariadenie) Ubiquiti UniFi Industrial Switch 8x1000Mbps PoE++, Shock+Vibration+Temperature proof) od 2 do 4 dní 500.61 € Ubiquiti UniFi Industrial Switch   8x1000Mbps  PoE++, Shock+Vibration+Temperature proof)