AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

UniFi

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Montážna krabica pre Unifi Enterprise AP In-Wall Hi-Density, plastová od 2 do 4 dní 3.42 € Montážna krabica pre Unifi Enterprise AP In-Wall Hi-Density, plastová Montážna krabica pre UAP-IW, plastová (PVC), Hĺbka (mm): 71 Šírka (mm)): 57 Výška (mm): 110 Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack) od 2 do 4 dní 16.53 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC  (2pack) SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, multimode do 300, LC (2pack) od 2 do 4 dní 40.06 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, multimode do 300, LC  (2pack) SFP modul 10Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 300m (při 50/125um) konektor LC Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua od 2 do 4 dní 6.41 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 2m, farba Aqua Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m od 2 do 4 dní 17.46 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m od 2 do 4 dní 25.12 € Ubiquiti  UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (30 metrů) od 2 do 4 dní 55.41 € Ubiquiti Fibre Cable  single-mode 6x vlákno 9/125um  + konektory LC (30 metrů) 60 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1G od 2 do 4 dní 16.38 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1G SFP modul 10/100/1000Mbps pro metalický konektor RJ45 dosah: 100m balení 1kusy Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (2pack) od 2 do 4 dní 22.99 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC  (2pack) SFP modul 1Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka: 1350 a 1550 nm vzdálenost: do 3km diagnostika DDMI balení 2kusy Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+) UF-RJ45-10G od 2 do 4 dní 67.78 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+) UF-RJ45-10G SFP modul 10/100/1000Mbps pre metalický konektor RJ45 dosah: 100m s kapacitou 1 Gbps (Cat 5e) alebo 30 m s kapaticou 10 Gbps (Cat 6A) balenie 1kus Supported Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km LC (1kus) od 2 do 4 dní 84.73 € Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km  LC  (1kus) SFP+ modul 10Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka:13010nm vzdálenost: do 10km balení 1kus Ubiquiti U Fiber LOCO, 5 Pack, bez napájacieho adaptéra od 2 do 4 dní 203.19 € Ubiquiti U Fiber LOCO, 5 Pack, bez napájacieho adaptéra GPON Optical Network Unit Ubiquiti U Fiber LOCO, GPON Optical Network Unit od 2 do 4 dní 44.39 € Ubiquiti U Fiber LOCO, GPON Optical Network Unit GPON Optical Network Unit Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 1 pack. od 2 do 4 dní 9.22 € Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 1 pack. Pokud provádíte upgrade z UAP-AC-PRO na UAP-nanoHD .. využijete tento prvek jako montážní redukci mezi držáky na zeď těchto dvou zařízení. Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 3 pack. od 2 do 4 dní 27.42 € Ubiquiti UAP-AC-PRO to nanoHD - upgrade Mount 3 pack. Pokud provádíte upgrade z UAP-AC-PRO na UAP-nanoHD .. využijete tento prvek jako montážní redukci mezi držáky na zeď těchto dvou zařízení. Ubiquiti US-8 8x1000Mbps no-PoE 5pck od 2 do 4 dní 558.49 € Ubiquiti US-8  8x1000Mbps    no-PoE 5pck Ubiquiti USW-FLEX-UTILITY, montážny box pre USW-FLEX od 2 do 4 dní 46.49 € Ubiquiti USW-FLEX-UTILITY, montážny box pre USW-FLEX Flex Switch Adapter Kit pre montáž na stožiar/tyč verejného osvetlenia. Ubiquiti UniFi Dizajnový kryt pre nanoHD (camo/kamufláž) od 2 do 4 dní 14.71 € Ubiquiti UniFi   Dizajnový kryt pre nanoHD  (camo/kamufláž) Dizajnový kryt pre nanoHD (kamufláž, len kryt - neobsahuje samotné zariadenie) Ubiquiti UniFi Dizajnový kryt pre nanoHD (marble/mramor) od 2 do 4 dní 14.72 € Ubiquiti UniFi   Dizajnový kryt pre nanoHD  (marble/mramor) Dizajnový kryt pre nanoHD (simulácia mramoru, len kryt - neobsahuje samotné zariadenie) Ubiquiti UniFi Industrial Switch 24x1000Mbps PoE+, L3, (12) 2.5G RJ45 ports with PoE+ for WiFi 6 AP od 2 do 4 dní 782.89 € Ubiquiti UniFi Industrial Switch 24x1000Mbps  PoE+, L3, (12) 2.5G RJ45 ports with PoE+ for WiFi 6 AP Switch Enterprise 24 PoE Managed Layer 3 switch with (12) 2.5G RJ45 ports with PoE+ for WiFi 6 APs, (12) Gigabit RJ45 ports with PoE+, and (2) 10G SFP+ ports for fiber Ubiquiti UniFi Security Gateway Pro, 4-port (rack) od 2 do 4 dní 262.81 € Ubiquiti UniFi Security Gateway Pro, 4-port  (rack) UniFi® Security Gateway rozšiřuje systém UniFi Enterprise poskytování o cenově efektivní, spolehlivé směrování a pokročilé zabezpečení vaší Ubiquiti UniFi Switch Flex 5-Port managed Gigabit Ethernet switch powered by 802.3af/at PoE or 5V, od 2 do 4 dní 30.48 € Ubiquiti UniFi Switch Flex  5-Port managed Gigabit Ethernet switch powered by 802.3af/at PoE or 5V, USW Flex Mini 5-Port managed Gigabit Ethernet switch powered by 802.3af/at PoE or 5V, 1A USB-C power adapter. Build and expand your network with the UniFi® Switch, Ubiquiti UniFi Switch GEN2 PRO 48x1000Mbps, 40xPoE+ 802.3af/at, 8xPoE++ 802.3bt, 4xSFP+, LCM displ od 2 do 4 dní 1 060.09 € Ubiquiti UniFi Switch GEN2  PRO 48x1000Mbps,  40xPoE+ 802.3af/at, 8xPoE++ 802.3bt, 4xSFP+, LCM displ Termín dostupnosti v EU dodávateľ zatiaľ nepozná. Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE na objednávku 225.85 € Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE UniFi Switch Lite 16 PoE The UniFi Switch Lite 16 PoE is a fully managed Layer 2 switch with sixteen Gigabit Ethernet ports for your RJ45 Ethernet devices. Eight ports