AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

OEM opt. duplex kabel 50/125 OM3, LC/LC, 20m

Kód produktu: SKOEM-DLCLC-5012520M-OM3
Výrobca: CNS Network
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: od 2 do 4 dní
Cena bez DPH: 55.34
66.41
ks