AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Prestigio ReVolt A5

Kód produktu: PCS105ASG
Výrobca: Prestigio
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: od 2 do 4 dní
Cena bez DPH: 48.21
57.85
ks

NABÍJANIE TROCH ZARIADENÍ SÚCASNE
ReVolt A5 dokáže prostredníctvom vstavanej nabíjacky nabíjat tri zariadenia súcasne: iPhone, AirPods a Apple Watch. Používatel tak šetrí nielen cas, ale aj priestor. Pamätáte si tú dobu, ked ste si na služobnú cestu alebo dovolenku museli na nabíjanie troch rôznych zariadení zobrat tri rôzne káble? ReVolt A5 žiadne nepotrebuje a zmestí sa aj do malého vrecka!

VÝKON 10 W
ReVolt A5 nabije vaše zariadenia maximálnou rýchlostou. Taký iPhone napríklad vyžaduje 7,5 W. Jeho nabitie je pre túto 10 W nabíjacku tou najjednoduchšou úlohou. Model ReVolt A5 je už teraz pripravený na dalšiu technologickú generáciu doplnkov, ktoré budú potrebovat viac energie.

KOMPLETNÉ RIEŠENIE S 18 W NABÍJACKOU
Zákazník dostane k tejto nabíjacke 18 W napájací adaptér s podporou technológie Quick Charge. Poskytuje dostatok výkonu na súcasné nabíjanie až troch zariadení. Napájací adaptér tak zabezpecí maximálnu rýchlost nabíjania zariadení ako iPhone, AirPods a Apple Watch.

LED KONTROLKY NA SLEDOVANIE PRIEBEHU NABÍJANIA
Model ReVolt A5 je na zjednodušenie používania vybavený LED kontrolkami. Informujú o aktuálnom stave nabíjania všetkých troch zariadení a umožnujú kedykolvek lahko zistit úroven nabitia.

OCHRANA PRED PREPÄTÍM
Bezdrôtová stanica ReVolt A5 poskytuje spolahlivú ochranu doplnkov pred neocakávaným prepätím. Toto zariadenie je vybavené multifunkcným ochranným systémom, ktorý zaistuje rýchle a hlavne bezpecné nabíjanie v súlade s medzinárodnými normami.

PRÉMIOVÝ DIZAJN
Minimalistický a cistý dizajn mimoriadne tenkého puzdra sa dokonale hodí do akéhokolvek interiéru a bude vyzerat štýlovo v domácnosti aj v kancelárii.


Stránky o produkte:
https://prestigio.sk/charging-devices/revolt-a5