AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km Distance

Kód produktu: SKTLNTL-SM311LS
EAN: 6935364030216
Výrobca: TP-LINK
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: od 2 do 4 dní
Cena bez DPH: 10.01
12.01
ks

Modul MiniGBIC
TL-SM311LS
Jednorežimový modul MiniGBIC
Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,
TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length 1310nm
Power Supply 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Single-mode Fiber
Fiber Type 9/125 µm Single-mode
Max. Cable Length 10km
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Stránky o produkte:
https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/tl-sm311ls/