AZ PC E-shop: predaj PC, notebookov, tlačiarní, PC a LAN komponetov ...
Predaj PC, notebookov, tlačiarní
 

 

 

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km LC (1kus)

Kód produktu: SKUBI-UF-SM-10G
Výrobca: Ubiquiti
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: od 2 do 4 dní
Cena bez DPH: 70.61
84.73
ks

SFP+ modul 10Gbps pro singlemodové válkno 9/125um

vlnová délka:13010nm
vzdálenost: do 10km


balení 1kus




Stránky o produkte:
https://www.ubnt.com/accessories/fiber-modules-cable/